Haber Detayı
27 Haziran 2013 - Perşembe 15:57 Bu haber 2682 kez okundu
 
Mardin Havaalanı 9 Kasım'da Bitirilecek
Mardin Devlet Hava Meydanları İşletmesi Müdürü Mübarek Bedir "Kurum olarak son 10 yılda havacılık sektöründe yapılan yatırımlar ve hizmet kalitesiyle dünya standartlarının üzerinde yapılanmaya gidildiğini, Mardin Havalimanının 09 Kasım 2013 tarihinde bitirilerek hizmete geçirilmesinin planlandığını" belirtti.
Polisiye Haberler Haberi
Mardin Havaalanı 9 Kasım'da Bitirilecek

Mardin Devlet Hava Meydanları İşletmesi Müdürü Mübarek Bedir Vali Dr.Ahmet Cengiz'i makamında ziyareti sırasında yaptığı açıklamada"Kurum olarak son 10 yılda havacılık sektöründe yapılan yatırımlar ve hizmet kalitesiyle dünya standartlarının üzerinde yapılanmaya gidildiğini, Mardin Havalimanının 09 Kasım 2013 tarihinde bitirilerek hizmete geçirilmesinin planlandığını" belirtti.

Mardin Devlet Hava Meydanları İşletmesi Müdürü Mübarek Bedir Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanarak basımı gerçekleştirilen ve 80 yıllık kurumsal çalışmaları içeren bir albümü sunmak üzere Mardin Valisi Dr. Ahmet Cengiz’i makamında ziyaret etti.


Mardin Valisi Dr. Ahmet Cengiz: "İlimizin bulunduğu coğrafi konum ile turizm, sanayi ve ihracat potansiyeli açısından ulaşım olanaklarının gelişmesi önem arz etmektedir" dedi.


Mardin Havaalanının yapım ve genişletme çalışmaları ile ilgili bilgiler sunan Mübarek Bedir: "Kurum olarak son 10 yılda havacılık sektöründe yapılan yatırımlar ve hizmet kalitesiyle dünya standartlarının üzerinde yapılanmaya gidildiğini, Mardin Havalimanının 09 Kasım 2013 tarihinde bitirilerek hizmete geçirilmesinin planlandığını" belirtti.

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Mardin, Devlet, Hava, Meydanları, İşletmesi, Müdürü, Mübarek, Bedir, "Kurum, ola
Yorumlar
Haber Yazılımı