Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 11:30 Bu haber 3633 kez okundu
 
MARDİN VALİSİ MUSTAFA YAMAN ORGAN BAĞIŞINDA BULUNDU
Mardin Valisi Mustafa Yaman 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftasında Organ Bağışında Bulundu
Mardin Haberi
MARDİN VALİSİ MUSTAFA YAMAN ORGAN BAĞIŞINDA BULUNDU

Mardin Valisi Mustafa Yaman 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftasında Organ Bağışında Bulundu
 

 

3-9 KASIM “ORGAN BAĞIŞI HAFTASI” kapsamında  Mardin İl Sağlık Müdürü  Uzm. Dr. Saffet Yavuz,  Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Servet Yıldız ve Başkanlığın diğer yöneticileri ile beraber, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Yaman’ı ziyaret ederek organ bağışı ile ilgili yapılan etkinlikler hakkında kendilerine bilgi verdi.

 

Ziyaret sırasında  Mardin İl Sağlık Müdürü  Uzm. Dr. Saffet Yavuz, başkanlığındaki heyet  Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili  Mustafa Yaman’a yapmış olduğu organ bağışından dolayı Organ Bağışı kartı, İl Sağlık Müdürü  Uzm. Dr. Saffet Yavuz, tarafından kendilerine  takdim edilerek bu hafta çerçevesinde göstermiş olduğu ilgi ve hassasiyetten dolayı teşekkürlerini iletti.


Mardin İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Saffet Yavuz, 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası kapsamında Mardin Artuklu Üniversitesinin iş birliği ile 12 Kasım saat:13:00’da Rektörlük bünyesinde bulunan Atatürk Kültür Merkezi konferans salonunda gerçekleştirilecek olan etkinliğe   Mardin Valisi/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman’ı davet etti.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN, VALİSİ, MUSTAFA, YAMAN, ORGAN, BAĞIŞINDA, BULUNDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı