Haber Detayı
24 Nisan 2019 - Çarşamba 13:37 Bu haber 873 kez okundu
 
MARDİN VALİSİ MUSTAFA YAMAN KOLTUĞUNU NİSA NUR TOSUN'A DEVRETTİ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ilk tören Hükümet Konağındaki Atatürk Anıtına çelenk sunulması ile başladı. Çelenk sunma töreninin ardından Vali Mustafa Yaman Valilik makamını temsili olarak Altınova ilkokulu 3. Sınıf Öğrencisi Nisa Nur Tosun'a devretti.
Mardin Haberi
MARDİN VALİSİ MUSTAFA  YAMAN KOLTUĞUNU NİSA NUR TOSUN'A DEVRETTİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ilk tören Hükümet Konağındaki Atatürk Anıtına çelenk sunulması ile başladı. Çelenk sunma töreninin ardından Vali Mustafa Yaman Valilik makamını temsili olarak Altınova ilkokulu 3. Sınıf  Öğrencisi Nisa Nur Tosun'a devretti. 

 

      23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen etkinlikler Atatürk Kültür Merkezi'nde devam etti. Atatürk Kültür Merkezi’ndeki program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Günün anlam ve önemine ilişkin konuşmaların yapıldığı, şiirlerin okunduğu program öğrencilerin yöresel oyun gösterileri müzik dinletileri ile devam etti. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı koşusunda  başarılı olan öğrencilere ödül verilmesi ile tören sona erdi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN, VALİSİ, MUSTAFA, , YAMAN, KOLTUĞUNU, NİSA, NUR, TOSUN'A, DEVRETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı