Haber Detayı
31 Ocak 2019 - Perşembe 12:31 Bu haber 2927 kez okundu
 
MARDİNʹİN DE YER ALACAĞI EMITT FUARINDA MARDİN'İN TANITIMI YAPILACAK
TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek fuara 100’den fazla ülkeden 700’ü aşkın davetli tur operatörü katılacak. Mardin firmalarının da stant açacağı fuarda dünyanın dört bir yanından gelecek on binlerce katılımcıya Mardinʹin tanıtımı yapılacak.
Turizm Haberi
  MARDİNʹİN DE YER ALACAĞI EMITT FUARINDA MARDİN'İN TANITIMI YAPILACAK

Dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olan 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)   başlıyor. 

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek fuara 100’den fazla ülkeden 700’ü aşkın davetli tur operatörü katılacak. Mardin frmalarının da stant açacağı fuarda dünyanın dört bir yanından gelecek on binlerce katılımcıya Mardinʹin tanıtımı yapılacak. 

 

Dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olan ve bu yıl 23.’sü düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) yarın başlıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin de destekleriyle düzenlenen fuar, 31 Ocak- 3 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

 

100’DEN FAZLA ÜLKEDEN 700’Ü AŞKIN TUR OPERATÖRÜ İSTANBUL’DA BULUŞUYOR


EMITT organizasyonu ile dünya çapında turizm profesyonelleri ve tatil tüketicileri İstanbul’da buluşacak. EMITT’e bu yıl Asya, Avrupa, Uzakdoğu ve Latin Amerika kıtaları dahil 100’den fazla ülkeden 700’ü aşkın davetli tur operatörü katılacak. Her yıl yoğun ilgi gören fuarda on binlerce yerli ve yabancı turiste İstanbul’un marka değeri, tarihi ve turistik mekanlarının tanıtımı yapılacak. Böylece ülke ekonomisine önemli katkı sağlayan turizm sektöründeki hareketlilik artırılacak. Fuar kapsamında tanıtımı yapılacak turizm sektörleri; Konaklama Turizmi Seyahat Hizmetleri Sağlık & SPA Turizmi Ulaşım Hizmetleri Bilişim & Yazılım Hizmetleri Organizasyon Hizmetleri Ulusal Tanıtım Büroları Eğlence Turizmi Otel Ekipmanları Finans, Sigorta ve Denetim Hizmetleri Medya ve diğer turizm hizmetleri

 

MARDİN TURİZMİNİ  CANLANDIRACAK YENİ PROJELERİ EMITT’TE TANITILACAK

 

Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA), EMITT 2019 Turizm Fuarı'na, faaliyet gösterdiği TRC3 bölgesindeki Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illeriyle birlikte katılarak tanıtımlarını sağlayacak.Mardin firmalarının da stant açacağı fuarda ziyaretçilere Mardin'in tanıtımı yapılacak.


Dünyanın en büyük dört turizm organizasyonundan biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) 31 Ocak 3 Şubat 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek.  


 
EMITT; dünyanın dördüncü, Türkiye’nin ise en büyük turizm fuarı. Bu sene 23.’sü gerçekleştiriliyor. Her yıl 46 binden fazla sektör profesyonelini biraraya getirerek nitelikli iş birliği fırsatı sunan EMITT organizasyonu, yeni ve heyecan verici seyahat fırsatlarını yakalamak isteyen turistlere sayısız seçeneği aynı anda görme fırsatını da tanıyor. 2018 yılında 85 ülkeden 5 binin üzerinde katılımcı ile 50 binin üzerinde ziyaretçinin katıldığı EMITT fuarının bu sene  İstanbul’un tanıtımına çok  daha  fazla katkı sağlaması bekleniyor. EMITT 2019 hakkında detaylı bilgiye www.emittistanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-İSTANBUL

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: , , MARDİNʹİN, DE, YER, ALACAĞI, EMITT, FUARINDA, MARDİN'İN, TANITIMI, YAPILACAK,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
  MARDİNʹİN DE YER ALACAĞI EMITT FUARINDA MARDİN'İN TANITIMI YAPILACAK
  MARDİNʹİN DE YER ALACAĞI EMITT FUARINDA MARDİN'İN TANITIMI YAPILACAK
Yorumlar
Haber Yazılımı