Haber Detayı
15 Mayıs 2019 - Çarşamba 17:52 Bu haber 657 kez okundu
 
MARDİN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN ''DARP'' AÇIKLAMASI
Mardin İl Sağlık Müdürlüğünden 13.05.2019 tarihinde, Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görev yapan Diş Hekimi Mehmet Ata Bulut'un , aynı hastanede çalışan güvenlik görevlisi ve bir arkadaşı tarafından darp edilmesi olayına yönelik olarak yazılı basın açıklaması yapıldı.
- Haberi
MARDİN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN ''DARP'' AÇIKLAMASI

Mardin İl Sağlık Müdürlüğünden  13.05.2019 tarihinde, Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görev yapan Diş Hekimi Mehmet Ata Bulut'un , aynı hastanede çalışan güvenlik görevlisi ve bir arkadaşı tarafından darp edilmesi olayına yönelik olarak yazılı basın açıklaması yapıldı.

Fotoğraf açıklaması yok.

Mardin İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan yazılı basın açıklaması şöyle;

 

13.05.2019 tarihinde, Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde görev yapan Diş Hekimi Mehmet Ata Bulut, aynı hastanede çalışan güvenlik görevlisi ve bir arkadaşı tarafından darp edilmiştir. Görevi, sadece insanımıza hizmet etmek olan sağlık çalışanlarımıza yapılan bu tür saldırıları kınıyoruz.

 

Olayın hemen ardından saldırgan güvenlik görevlisi ve arkadaşı, emniyet güçleri tarafından gözaltına alınmıştır. Sağlık Bakanlığı olayı yakından takip etmekte ve her türlü hukuki desteği sağlamaktadır.

 

Mardin İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından, menfur olayla ilgili hemen idari inceleme başlatılmış, güvenlik görevlisi de açığa alınmıştır.

 

Mardin Cumhuriyet Başsavcılığı da konuyu bütün yönleriyle soruşturmaktadır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.'' denildi.

 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN, İL, SAĞLIK, MÜDÜRLÜĞÜNDEN, ''DARP'', AÇIKLAMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı