Haber Detayı
14 Kasım 2019 - Perşembe 13:37 Bu haber 5146 kez okundu
 
MARDİN İL MÜDÜRÜ SARI, SAVUR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ
Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, Savur ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti, ziyaret sırasında yöneticiler ile bir araya gelerek genel değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Mardin Haberi
MARDİN İL MÜDÜRÜ SARI, SAVUR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI,  Savur ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti, ziyaret sırasında  yöneticiler ile bir araya gelerek genel değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

 

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü  Yakup SARI pansiyondan dönüştürülen ve bitme aşamasında olan 30 oda ve 56 yatak kapasiteli Savur Öğretmenevini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

 

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü  Yakup SARI, "Kurumlar, kurumlardaki Personeller ile şekil alır. Göstereceğimiz gayret, öğrencilerin geleceğini de doğrudan etkiler, iyi bir meslek rehberi, iyi bir insan mühendisi ve gönül mimarıdır. Bu anlamda sizlere çok büyük görevler düşüyor. Etkiniz ve yetkiniz ölçüsünde okullarımız gelişecek ve değişecek. Ancak bu etkiyi kullanabilmek ve devam ettirmek de son derece önemli. Güler yüzlü olmanız öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin sabah evlerinden çıkarken mutlu bir şekilde okula girmelerini sağlamak sizlerin bu etkisi ile gerçekleşecek. gayretli çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyor, başarılar diliyorum." dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN, İL, MÜDÜRÜ, SARI,, SAVUR, İLÇE, MİLLİ, EĞİTİM, MÜDÜRLÜĞÜNÜ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı