Haber Detayı
06 Kasım 2019 - Çarşamba 23:46 Bu haber 4474 kez okundu
 
MARDİN DEFTERDARI İLE VERGİ MÜFETTİŞLERİ HEYETİNCE MARDİN-ŞIRNAK SMMM ODASINA ZİYARET
Mardin Defterdarı Salih GÖKAL ile Vergi Müfettişlerinden oluşan heyetle Mardin-Şırnak SMMM Odasına, Odanın yeni hizmet binasının açılışı ve yeni görevi nedeniyle Oda Başkanı Hamit DURGAN ile yönetim ve diğer kuruldaki arkadaşların görevlerinde hayırlı, başarı dileklerinde bulunmak üzere ziyarette bulundular.
Mardin Haberi
MARDİN DEFTERDARI İLE VERGİ MÜFETTİŞLERİ HEYETİNCE MARDİN-ŞIRNAK SMMM ODASINA ZİYARET

Mardin Defterdarı Salih GÖKAL ile Vergi Müfettişlerinden oluşan heyetle Mardin-Şırnak SMMM Odasına, Odanın yeni hizmet binasının açılışı ve yeni görevi nedeniyle Oda Başkanı Hamit DURGAN ile yönetim ve diğer kuruldaki arkadaşların görevlerinde hayırlı, başarı dileklerinde bulunmak üzere ziyarette bulundu.


Gelen ziyaretin karşılanmasında Oda Başkanı başta olmak üzere, Oda Yönetim Kurulu Üyeleri Hamdullah YAVUZ, Mehmet Ali KURTAY ile Asuman ÇABUKOĞLU tarafından karşılandı.


Oda Başkanı Hamit DURGAN’ nın yapmış olduğu açıklamada yapılan bu güzel ziyaretlerinden dolayı, sosyal, kültürel, dayanışma açısından karşılıklı memnuniyetlerinin dile getirildiği ve yapılan görüşmelerde verginin toplanmasında, etkinliğin kazanılması noktasında verimliliğin sağlanılmasında biz meslek mensuplarının her zaman için görev bilinci içinde olduğunun bilinmesi gerektiği ve ziyaretlerinden ötürü;


Mardin Defterdarı Salih GÖKAL ile Vergi Müfettişlerinden oluşan heyete teşekkürlerini iletti.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN, DEFTERDARI, İLE, VERGİ, MÜFETTİŞLERİ, HEYETİNCE, MARDİN-ŞIRNAK, SMMM, ODASINA, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı