Haber Detayı
17 Eylül 2019 - Salı 10:28 Bu haber 1873 kez okundu
 
MARDİN'DE ORTAOKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Mardin'de Ortaöğretim, Mesleki ve Teknik Eğitim ile Din Öğretimi Genel Müdürlüklerine bağlı bütün resmi liselerin okul/kurum müdürleri ile Artuklu Halk Eğitim Merkezi Toplantı salonunda Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI başkanlığında toplantı gerçekleştirildi..
Mardin Haberi
MARDİN'DE ORTAOKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Mardin'de Ortaöğretim, Mesleki ve Teknik Eğitim ile Din Öğretimi Genel Müdürlüklerine bağlı bütün resmi liselerin okul/kurum müdürleri ile Artuklu Halk Eğitim Merkezi Toplantı salonunda Mardin  İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI başkanlığında toplantı gerçekleştirildi..

 

Mardin'de  , 2019-2020 eğitim-öğretim yılı sene başı hazırlık çalışmaları, sınav sonuçları ve üniversiteye yerleşen öğrencilerin istatistiki bilgilerini ve yapılacak iş ve işlemlerin değerlendirilmesi amacıyla Ortaöğretim, Mesleki ve Teknik Eğitim ile Din Öğretimi Genel Müdürlüklerine bağlı bütün resmi liselerin okul/kurum müdürleri ile Artuklu Halk Eğitim Merkezi Toplantı salonunda Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI başkanlığında toplantı gerçekleştirildi..

 

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, "Değerli arkadaşlar sizler bu ilin ve geleceğimiz olan çocuklarımızın yetiştiği okulların idarecilerisiniz. Değerlerimizi davranışla ve tavırla göstereceğiz. Öğretmenlik mesleği insanın kendinden daha çok başkalarını düşündüğü bir meslektir. Çünkü öğretmen kendinden çok öğrencisini düşünür. Biz idareciler olarak öğretmenlerimize hizmet için varız. Onun için öğretmenlere gerekli motivasyonu sağlamalıyız ve imkânlar doğrultusunda iyi bir çalışma ortamı oluşturmalıyız." dedi.

 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

 

Toplantı sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, toplantıdan duyduğu  memnuniyetini bildirerek, tüm katılımcılara teşekkür etti.

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN'DE, ORTAOKUL, MÜDÜRLERİ, TOPLANTISI, GERÇEKLEŞTİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı