Haber Detayı
25 Haziran 2019 - Salı 15:01 Bu haber 533 kez okundu
 
MARDİN'DE DİJİTAL DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birliklerinin organize ettiği Mardin Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde 26-27 Haziran 2019 tarihleri arasında Erdoba Elagance Hotel'de gerçekleştirilecek.
Mardin Haberi
MARDİN'DE DİJİTAL DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birliklerinin organize ettiği Mardin Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde 26-27 Haziran 2019 tarihleri arasında Erdoba Elagance Hotel'de  gerçekleştirilecek. 

 

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birliklerinin organize ettiği Mardin Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde 26-27 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Dijital Dönüşüm, E-İhracat ve E-Ticaret Eğitim seminerleri açılışı saat 08.45’de Mardin Erdoba Elegance Hotel’de yapılacak.. Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Fikret Kileci’nin de katılacağı açılış toplantısında ve seminer 2 gün sürecek.

 

Dijital Dönüşüm, E-İhracat ve E-Ticaret Eğitim seminerlerine konuşmacı olarak  TOBB E-Ticaret Temsilcisi Başkan Yrd. Merter Özdemir, 4ARC CMO’su Yetkin Şekeroğlu, 4ARC CEO’su Murat ÇELİK, Eres Medya CEO’su Yılmaz ERES, E-Ticaret Merkez Genel Müdürü Mehmet Erdemi, 3GEN Teknoloji CEO’su Engin Özgen katılacak.  

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN'DE, DİJİTAL, DÖNÜŞÜM, EĞİTİMİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı