Haber Detayı
22 Nisan 2019 - Pazartesi 13:41 Bu haber 1967 kez okundu
 
“MARDİN’DE BİR GÜN” PROJESİNDE ARTUKLU GÖKÇE İLKOKULU MARDİN'DE AĞIRLANDI
Mardin il Milli Eğitim Müdürlüğünce Mardin ilindeki kırsal mahallelerde öğrenim gören öğrencileri bir günlüğüne misafir edildiği “Mardin’de Bir Gün” projesi kapsamında Artuklu Gökçe İlkokulu öğrencileri Mardin'de misafir edildi.
Mardin Haberi
“MARDİN’DE BİR GÜN” PROJESİNDE ARTUKLU GÖKÇE İLKOKULU MARDİN'DE  AĞIRLANDI


Mardin il Milli Eğitim Müdürlüğünce Mardin ilindeki kırsal mahallelerde öğrenim gören öğrencileri bir günlüğüne misafir edildiği “Mardin’de Bir Gün”  projesi kapsamında  Artuklu Gökçe İlkokulu öğrencileri Mardin'de  misafir edildi.

 

Mardin  İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, Artuklu Gökçe İlkokulu öğrenci ve öğretmenlerini makamında misafir ederek, Mardin Valisi  Mustafa YAMAN’ın hediyelerini takdim etti. Misafir Öğrencilerle bir süre sohbet eden SARI, öğretmenlerden öğrencilerin durumu hakkında bilgi aldı. 

 

Misafir Öğrenciler Vali Amcaları Mustafa YAMAN’a ve İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI’ya teşekkür ettiler. Artuklu Öğretmenevinde ikram edilen kahvaltının ardından öğrenciler  Mardin turuna çıkarıldı. Öğretmen ve öğrenciler  Mardin Öğretmenevi, Şeyh Çabuk Camii, Kültür ve Turizm ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, İl Eğitim Tarihi Müzesi, Kodla Mardin Merkezi, Kulüp Başak ve  Kasımiye Medresesi’ni gezdiler. Güzel bir gün geçiren öğrenciler  mutlu bir şekilde evlerine geri  döndüler.  

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: “MARDİN’DE, BİR, GÜN”, PROJESİNDE, ARTUKLU, GÖKÇE, İLKOKULU, MARDİN'DE, , AĞIRLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı