Haber Detayı
10 Nisan 2019 - Çarşamba 13:07 Bu haber 1569 kez okundu
 
“MARDİN’DE BİR GÜN” PROJESİ DEVAM EDİYOR
Mardin il milli eğitim Müdürlüğünce Mardin ilindeki kırsal mahallelerde öğrenim gören öğrencileri bir günlüğüne misafir ettiği “Mardin’de Bir Gün” projesi kapsamında Artuklu Mükerrem Tüfekçioğlu İHO 5. sınıf öğrencileri i misafir edildi.
Mardin Haberi
“MARDİN’DE BİR GÜN” PROJESİ DEVAM EDİYOR

Mardin il milli eğitim Müdürlüğünce Mardin ilindeki kırsal mahallelerde öğrenim gören öğrencileri bir günlüğüne misafir ettiği  “Mardin’de Bir Gün”  projesi kapsamında  Artuklu Mükerrem Tüfekçioğlu İHO 5. sınıf öğrencileri i misafir edildi.

 

Mardin İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI, Artuklu Mükerrem Tüfekçioğlu İHO 5. sınıf öğrencileri  ve öğretmenlerini makamında misafir ederek, Mardin Valisi  Mustafa YAMAN’ın hediyelerini takdim etti. 

 

Öğrencilerle bir süre sohbet eden SARI, öğretmenlerden öğrencilerin  durumu hakkında bilgi aldı. Öğrenciler  Vali  Mustafa YAMAN’a ve İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI’ya teşekkür ettiler. Artuklu Öğretmenevinde ikram edilen kahvaltının ardından öğrenciler  Mardin turuna çıkarıldı. Öğretmen ve öğrenciler Mardin Öğretmenevi, Şeyh Çabuk Camii, Kültür ve Turizm ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, İl Eğitim Tarihi Müzesi, Kodla Mardin Merkezi,  Kasımiye Medresesi’ni gezdiler. Güzel bir gün geçiren öğrenciler daha sonra mutlu bir şekilde evlerine döndüler. 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: “MARDİN’DE, BİR, GÜN”, PROJESİ, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı