Haber Detayı
18 Ocak 2020 - Cumartesi 11:26 Bu haber 2069 kez okundu
 
MARDİN'DE 227 BİN ÖĞRENCİ KARNE HEYECANI YAŞADI
2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı I. Döneminin sona ermesiyle Mardin ili genelinde 1.158 okul da 227.433 öğrenci karne heyecanı yaşadı.
Mardin Haberi
MARDİN'DE 227 BİN ÖĞRENCİ KARNE HEYECANI YAŞADI

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı I. Döneminin    sona ermesiyle Mardin ili genelinde 1.158 okul da 227.433 öğrenci  karne heyecanı yaşadı. 

 

Mardin Valisi ve Büyükşehir   Belediye Başkan Vekili  Mustafa YAMAN ve İl Milli Eğitim Müdürü Şehmus SÜMER, Artuklu Anafartalar İlkokulu'nda düzenlenen karne dağıtım töreninde öğrencilere karnelerini verdi.

 

 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı I. Dönem Karne Dağıtım Töreni Artuklu Anafartalar İlkokulu'nda düzenlenen programla gerçekleştirildi. Karne dağıtım törenine Vali/BBB V. Sayın Mustafa YAMAN, İl Milli Eğitim Müdürü Şehmus Sümer, İl protokolü, öğretmenler, öğrenciler  ve velileri katıldı.

 

   .   Öğrencilerimiz karnelerini Vali/BBB V. YAMAN ve Milli Eğitim Müdürü SÜMER'in elinden aldılar.  Karne dağıtım töreninin ardından Vali/BBB V. Sayın Mustafa YAMAN ve İl Milli Eğitim Müdürü Şehmus SÜMER Artuklu Anafartalar İlkokulu öğretmenleri ile bir araya gelerek bir süre sohbet ettiler.

 

Artuklu Anafartalar İlkokulu'nda düzenlenen törenin ardından İl Milli Eğitim Müdürü Şehmus SÜMER, evde eğitim gören öğrencileri  ziyaret etti. Okulda arkadaşları ile karne heyecanını yaşayamaması nedeniyle buruk geçirdikleri bu önemli günde İl Milli Eğitim Müdürü SÜMER, öğrencilerimizi evlerinde ziyaret ederek karnelerini verip, öğrencilerimiz ve velilerimiz ile sohbet etti.

 

Ayrıca Mardin Final Okulları'nı da ziyaret eden SÜMER, öğrencilerin karne heyecanına ortak olarak karne dağıtımı yaptı.

 

 

 ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN'DE, 227, BİN, ÖĞRENCİ, KARNE, HEYECANI, YAŞADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı