Haber Detayı
12 Haziran 2019 - Çarşamba 10:52 Bu haber 1040 kez okundu
 
MARDİN BÜYÜKŞEHİRDE BAYRAMLAŞMA
Mardin Büyükşehir Belediye başkanı Figen Altındağ, Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığında görev yapan personellerle bayramlaştı.
Mardin Haberi
MARDİN BÜYÜKŞEHİRDE BAYRAMLAŞMA

Mardin Büyükşehir Belediye  başkanı Figen Altındağ, Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığında görev yapan personellerle bayramlaştı.

 

Mardin  Büyükşehir Belediyesi başkanı Figen Altındağ, belediye birimlerini ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığını ziyaret eden Altındağ, birimin yaptığı çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

 

Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığını ziyaret eden Altındağ, engellilere yönelik yapılan çalışmalar, ihtiyaç sahibi yurttaşlara yapılan gıda ve giysi yardımları, yaşlı bakımı, herhangi bir engeli nedeniyle evini temizleyemeyen yurttaşların evlerinde yapılan temizlik, yurttaşların ibadethanelere ulaşımının sağlanması, engelli ve 65 üzeri olan yurttaşlara dağıtılan ücretsiz ulaşım kartları gibi yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirildi.     

 

Altındağ, Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına Bağlı spor ve aktivite merkezi Kulüp Başak’ı ziyaret ederek çocuklarla bir araya geldi. Öğrenci Giysi Yıkama Merkezi, Lojistik Merkezi, Giysi Toplama ve Dağıtım Merkezlerini ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

 

Altındağ, birim yetkilileri ve personelle tek tek bayramlaşarak bir süre sohbet etti. 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

 

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN, BÜYÜKŞEHİRDE, BAYRAMLAŞMA,
Yorumlar
Haber Yazılımı