Haber Detayı
27 Haziran 2020 - Cumartesi 15:17 Bu haber 2444 kez okundu
 
MARDİN BB GENEL SEKRETERLİĞİ GÖREVİNE ADANA VALİ YARDIMCISI MURAT SÜZEN GETİRİLDİ
Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliği görevine Getirilen Mardin Valisi Mahmut Demirtaş tarafından ,Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevine Adana Vali Yardımcısı ve 1.Sınıf Mülki İdare Amiri Murat Süzen atandı.
Mardin Haberi
MARDİN BB GENEL SEKRETERLİĞİ GÖREVİNE ADANA VALİ YARDIMCISI MURAT SÜZEN GETİRİLDİ

Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliği görevine Getirilen Mardin Valisi Mahmut Demirtaş tarafından ,Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevine Adana  Vali Yardımcısı  ve 1.Sınıf Mülki İdare Amiri Murat Süzen atandı.

 

 

Mardin Büyükşehir  Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevine getirilen Adana Vali Yardımcısı ve 1.Sınıf Mülki İdare Amiri Murat Süzen 1981 Yılında İzmir'de dünyaya geldi .İlk ve orta öğrenimini İzmir’ de; üniversite eğitimini Muğla Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamlayan  Murat Süzen Evli ve 1 Çocuk Babsıdır.

 

2004 yılında Manisa Kaymakam Adayı olarak mesleğe başlayan ve  2,5 yıl süren Kastamonu İli Şenpazar İlçesi Kaymakamlığının ardından İçişleri Bakanlığının 27.07.2009 tarihli kararnamesiyle Siirt iline bağlıBaykan  ilçesine atanan Süzen,Adıyaman Vali Yardımcılığının ardından   Adana Vali Yardımcısı olarak atanmış ve halen bu görevi yürütmekteydi. 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN, BB, GENEL, SEKRETERLİĞİ, GÖREVİNE, ADANA, VALİ, YARDIMCISI, MURAT, SÜZEN, GETİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı