Haber Detayı
20 Nisan 2019 - Cumartesi 12:51 Bu haber 4138 kez okundu
 
MARDİN ANADOLU LİSESİ’NDE “SANAT SOKAĞI” AÇILDI
Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK’un Eşi Rana SELÇUK , Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mahmut ÖZER’in Eşi Fatma Nebahat ÖZER ve Mardin Valisi Mustafa YAMAN’ın, Eşi Gülseren YAMAN ile İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI Artuklu Mardin Anadolu Lisesi “Sanat Sokağı” açılışını gerçekleştirdil.
Mardin Haberi
MARDİN ANADOLU LİSESİ’NDE “SANAT SOKAĞI” AÇILDI

Milli Eğitim Bakanı  Ziya SELÇUK’un Eşi Rana SELÇUK  , Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcısı   Mahmut ÖZER’in Eşi Fatma Nebahat ÖZER  ve Mardin Valisi  Mustafa YAMAN’ın, Eşi Gülseren YAMAN  ile  İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI Artuklu Mardin Anadolu Lisesi “Sanat Sokağı” açılışını gerçekleştirdi.

 

Milli Eğitim Bakanı  Ziya SELÇUK’un Eşi Rana SELÇUK'u  çiçeklerle karşılayan öğrenciler açılışın ardından konuklarına  canlı müzik dinletisi gerçekleştirdiler.

 

 Öğrencilerle bir süre sohbet eden, kendisinin de bir öğretmen olduğunu ve öğrencilerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirten   Milli Eğitim Bakanı  Ziya SELÇUK’un Eşi Rana SELÇUK, Sanat Sokağı’nın tüm öğrenci ve öğretmenlere hayırlı olmasını diledi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MARDİN, ANADOLU, LİSESİ’NDE, “SANAT, SOKAĞI”, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı