Haber Detayı
24 Mayıs 2020 - Pazar 13:56 Bu haber 1048 kez okundu
 
MAMAK'TA TİCARİ VE ÖZEL ARAÇLAR ÜCRETSİZ DEZENFEKTE EDİLİYOR
Koronavirüs ile mücadelesini aralıksız sürdüren Mamak Belediyesi, Şeyh Şamil Zabıta Karakolu önüne ticari araçlar ve toplu taşıma araçları için dezenfekte istasyonu kurdu.
- Haberi
MAMAK'TA  TİCARİ VE ÖZEL ARAÇLAR ÜCRETSİZ DEZENFEKTE EDİLİYOR

Koronavirüs ile mücadelesini aralıksız sürdüren Mamak Belediyesi, Şeyh Şamil Zabıta Karakolu önüne ticari araçlar ve toplu taşıma araçları için dezenfekte istasyonu kurdu. Taksici esnafının yoğun ilgi gösterdiği istasyonda ayrıca minibüsler, toplu taşıma araçları ücretsiz dezenfekte ediliyor. Mamak Belediyesi ayrıca belediye hizmet binası önünde de özel araçların dezenfektan işlemini gerçekleştiriyor.

 

Koronavirüse karşı toplu taşıma araçlarındaki riski azaltmaya yönelik çalışmaları sürdürdüklerinin altını çizen Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Toplum sağlığı açısından bütün toplu ulaşım araçlarının düzenli aralıklarla dezenfekte edilmesi gerekiyor. Araçlarını dezenfekte ettirmek isteyen tüm toplu taşıma araç sahiplerine ve bütün kurumlara kapılarımız açık. Üstelik bu hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz. Tüm şoför arkadaşlarımızı istasyonlarımıza davet ediyoruz” dedi. 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA/MAMAK

HABER;ABDULLAH ORTAÇ

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MAMAK'TA, , TİCARİ, VE, ÖZEL, ARAÇLAR, ÜCRETSİZ, DEZENFEKTE, EDİLİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı