Haber Detayı
16 Haziran 2013 - Pazar 13:23 Bu haber 2355 kez okundu
 
Mamak’ta Muhteşem Sünnet Şöleni
Mamak Belediyesi 14.üncü kez düzenlediği “Geleneksel Sünnet Şöleni” kapsamında 500 çocuğu sünnet ettirdi. Mamak Saimekadın Amfi Tiyatro’da gerçekleştirilen sünnet şöleninde Mamak Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Gökmenoğlu, birim müdürleri ve çok sayıda Mamaklı çocukları yalnız bırakmadı
Belediye Haberleri Haberi
Mamak’ta Muhteşem Sünnet Şöleni

Mamak Belediyesi 14.üncü kez düzenlediği “Geleneksel Sünnet Şöleni” kapsamında 500 çocuğu sünnet ettirdi. Mamak Saimekadın Amfi Tiyatro’da gerçekleştirilen sünnet şöleninde Mamak Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Gökmenoğlu, birim müdürleri ve çok sayıda Mamaklı çocukları yalnız bırakmadı. Beş yüz çocuğun erkekliğe ilk adımı attıkları sünnet şöleninde çocuklar doyasıya eğlendi. Sanatçı Ankaralı Yasin’in konseriyle renklenen sünnet şöleninde konuşan Gökmenoğlu, “Bugün hem bizim hem de beş yüz aile için çok özel bir gün. Bu güzelliği taçlandıran, bu güzel tabloyu oluşturan sizlersiniz. Erkekliğe ilk adımlarını atan çocuklarımıza hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

 

İnsan Odaklı Hizmet Anlayışı

Şölen öncesi balon ve bayraklarla adeta gelin gibi süslenen Amfi Tiyatro’da bir araya gelen çocuklar sürprizlerle dolu saatler yaşadı, gönüllerince eğlenme fırsatı buldu. Mamak Belediyesi Halk Oyunları Ekibi de Antep Yöresi oyunlarıyla büyük alkış aldı. Çocuklarla hatıra fotoğrafı çektiren Gökmenoğlu, insan odaklı hizmet anlayışlarının devam edeceğini kaydetti. Sünnet kıyafetleri belediye tarafından ücretsiz karşılanan minikler, Mamak Kültür Merkezi’nde steril bir ortamda uzman doktorlar tarafından gerçekleşecek sünnet operasyonu öncesinde aileleriyle birlikte geldikleri konser alanından unutulmaz bir gün yaşadı.

 

 

ABDULLAH ORTAÇ_(AHA)ANKARA

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Mamak, Belediyesi, 14üncü, kez, düzenlediği, “Geleneksel, Sünnet, Şöleni”, kapsa
Yorumlar
Haber Yazılımı