Haber Detayı
19 Haziran 2019 - Çarşamba 17:08 Bu haber 1076 kez okundu
 
MALİYE BAKAN YARDIMCISI NEBATI DOĞU VE GÜNEYDOĞU KÜLTÜR SANAT DERNEĞİNDE KAHVALTILI TOPLANTIYA KATILDI
23 haziran İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerine az günler kala,İstanbul'da seçim çalışmaları hızla devam ediyor..Maliye Bakan Yardımcısı Nurettin Nebati ,Doğu Ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneğinin Ak Parti İBB adayı Binali Yıldırım'a Destek olmak için düzenlediği Kahvaltı Programına katıldı.
Sağlık Haberi
MALİYE BAKAN YARDIMCISI NEBATI DOĞU VE GÜNEYDOĞU KÜLTÜR SANAT DERNEĞİNDE KAHVALTILI TOPLANTIYA KATILDI

23 haziran İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerine az günler kala,İstanbul'da seçim çalışmaları hızla devam ediyor..Maliye Bakan Yardımcısı Nurettin Nebati ,Doğu Ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneğinin  Ak Parti İBB adayı Binali Yıldırım'a Destek olmak için düzenlediği Kahvaltı Programına katıldı.

 

 Doğu Ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği  Başkanı Ahmet Fuat Bodur'un ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltılı toplantıya  Maliye Bakan Yardımcısı Nurettin NEBATİ, Ak Parti Şanlıurfa milletvekili Zemzem Gülender AÇENAL,Doğu Ve Güneydoğu Kültür Sanat  Derneğinin  Yüksek İstişare Kurulu üyesi Diyarbakır 24.Dönem milletvekili Cuma İÇTEN, Şırnak Kanaat Önderi Seyhan Akı (26.Dönem Şırnak Milletvekili Aday adayı) ve Mardin Savur Ak Parti ilçe başkanı Ensari KAVAK ile  bir çok STK Başkanı düzenlenen kahvaltılı programa katıldı.

 

Etkinlik sonunda Doğu Ve Güneydoğu Kültür Sanat Derneği Başkanı Ahmet Fuat Bodur Maliye Bakan Yardımcısı Nurettin Nebati'ye Mardin tablosu ve Dernek Onur Belgesi sundu.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-İSTANBUL

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: MALİYE, BAKAN, YARDIMCISI, NEBATI, DOĞU, VE, GÜNEYDOĞU, KÜLTÜR, SANAT, DERNEĞİNDE, KAHVALTILI, TOPLANTIYA, KATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı