Haber Detayı
21 Haziran 2013 - Cuma 22:16 Bu haber 8281 kez okundu
 
LOKMAN HEKİM'DEN SÜNNET ŞÖLENİNE DESTEK…
Lokman Hekim Hastaneleri, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Sünnet Şöleni’ne sponsor oldu.
- Haberi
LOKMAN HEKİM'DEN SÜNNET ŞÖLENİNE DESTEK…

Lokman Hekim Hastaneleri, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Sünnet Şöleni’ne sponsor oldu.

Her yıl muhteşem bir şölenle tamamlanan “Sünnet Organizasyonu”nda bu yıl 2013 çocuk sünnet olacak.

Başkent’te yaşayan dar gelirli ve ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına yönelik düzenlenen ve tüm Türkiye’ye örnek olarak geleneksel hale gelen Büyükşehir Belediyesi’nin 16. sünnet organizasyonunda, her yıl o senenin rakamı kadar çocuk sünnet ettiriliyor. 2013 yılında da 2013 çocuğun sünnet ettirileceği organizasyonun kayıtları başladı.

Lokman Hekim Hastaneleri, erkekliğe ilk adımlarında Başkentli çocukların yanında yer alacak.

6 YAŞ ÜZERİ ÇOCUKLAR KABUL EDİLİYOR
Ankara Büyükşehir Belediyesi’nce gerçekleştirilen ve 6 yaş üzeri çocukların katılabileceği sünnet organizasyonunda çocuklar, sıhhi ve sterilize ortamda uzman doktorlar tarafından sünnet edilecek.
Sünnet olan çocuklar, yaz aylarında düzenlenecek şölende de sürpriz bir programla gönüllerince eğlenecek. Sünnet programına katılan çocukların sünnet Büyükşehir Belediyesi’nce karşılanacak.

Lokman Hekim Hastaneleri ise sağlık ekibi ve sağlık gereçleri ile şölene destek verecek.
Çocuklarını sünnet ettirecek aileler, Ankara Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Bankosu Hipodrom Caddesi No: 5 Varlık/Yenimahalle adresi ile aile yaşam merkezleri, çocuk kulüpleri ve gençlik merkezlerine başvuru yapabilecekler.

Sünnet Şölenine katılmak için ailelerden “başvuru formu, çocukların ve velilerin nüfus cüzdanı fotokopileri, ikametgâh ve fakirlik ilmuhaberi” isteniyor.
Sünnet törenine katılmak isteyen aileler, 5071537 numaralı telefondan daha ayrıntılı bilgi alabilecekler.

 ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Lokman, Hekim, Hastaneleri, sosyal, sorumluluk, projeleri, kapsamında, Ankara, B
Yorumlar
Haber Yazılımı