Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 08:22 Bu haber 3374 kez okundu
 
LİDER MARDİN BB BAŞAKSPOR GALİBİYET SERİSİNİ SÜRDÜRÜYORMARDİN BB BAŞAKSPOR YOLUNA KAYIPSIZ DEVAM EDİYOR
Mardin Büyükşehir Başakspor futbol takımı, Bölgesel Amatör Liginin 11. haftasında 1 Aralık Pazar günü saat 13.00´da 21 Kasım Şehir Stadında Bismil 21 Sportif Faaliyetler Gençlik Kulübü ile yaptığı karşılaşmada maçı 3-1 alarak grubunda liderliğini kayıpsız olarak sürdürdü.
Mardin Haberi
LİDER  MARDİN BB BAŞAKSPOR GALİBİYET SERİSİNİ SÜRDÜRÜYORMARDİN BB BAŞAKSPOR YOLUNA KAYIPSIZ DEVAM EDİYOR

Mardin Büyükşehir Başakspor futbol takımı, Bölgesel Amatör Liginin 11. haftasında  1 Aralık Pazar günü saat 13.00´da 21 Kasım Şehir Stadında Bismil 21 Sportif Faaliyetler Gençlik Kulübü ile yaptığı karşılaşmada maçı 3-1 alarak grubunda liderliğini kayıpsız olarak sürdürdü.

 

21 Kasım stadında saat 13.00 te başlayan karşılaşmaya ilgi yoğun oldu.Kaşılaşmayı Tribünden izleyen Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mustafa Yaman maçı Mardin il Gençlik ve Spor Hizmetleri il Müdürü ve Mardin BB Başakspor Başkanı Hadi Çomaktekin ile birlikte İzledi.

 

Amatör lig.1.grupta liderliğini kayıpsız olarak sürdüren Mardin BB Başakspor 21 Kasım Şehir Stadında Bismil 21 Sportif Faaliyetler Gençlik Kulübü ile yaptığı karşılaşmada maçı 3-1 alarak grubunda liderliğini kayıpsız olarak sürdürdü.

 

İ Orta  Hakemliğini  brahim Güner'in,Okan Güldal,Burak Savaş ve  Muhammed Mustafa Özdemir'in ise yan hakemliklerini yaptıkları karşılaşmanın gözlemciliğini ise Mahmut Dilber yaptı

 

Mardin BB Başakspor Önümüzdeki haftada 1955 Batman Belediyespor ile deplasmanda karşılaşacak.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: LİDER, , MARDİN, BB, BAŞAKSPOR, GALİBİYET, SERİSİNİ, SÜRDÜRÜYORMARDİN, BB, BAŞAKSPOR, YOLUNA, KAYIPSIZ, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı