Haber Detayı
13 Ağustos 2019 - Salı 15:52 Bu haber 716 kez okundu
 
Kurban Satıcılarına ve Vatandaşlara serinletici ikram
Mamak Belediyesi Başkan Yardımcısı Orhan Babuccu, Türkiye'nin dört bir tarafından gelen kurbanlıklar ve satıcıları için her ayrıntının düşünüldüğü Ortaköy Kurban Alanı’nı gezerek, kurban satıcılarına ve vatandaşlara dondurma ile su ikram etti.
- Haberi
Kurban Satıcılarına ve Vatandaşlara  serinletici ikram

Mamak Belediyesi Başkan Yardımcısı Orhan Babuccu, Türkiye'nin dört bir tarafından gelen kurbanlıklar ve satıcıları için her ayrıntının düşünüldüğü Ortaköy Kurban Alanı’nı gezerek, kurban satıcılarına ve vatandaşlara dondurma ile su ikram etti.  Başkan Yardımcısı Babuccu, ikramın yanı sıra satıcı ve vatandaşlarla sohbet ederek onların istek ve taleplerini de dinledi.

 

Kurban Bayramını kutladı

 

Yazın sıcağında bir nebze de olsa kurban satıcılarını ve vatandaşları serinletebilmek adına  ikramda bulunduklarını ifade eden  Mamak Belediyesi Başkan Yardımcısı Orhan Babuccu, “Alan içerisinde çadır kuran esnafımızın da, alışveriş yapacak vatandaşımızın da en güzel şekilde dini vecibeleri yerine getirmesi için biz üzerimize düşen görevi en hassas şekilde yerine getiriyoruz. Tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı mübarek olsun” dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA/MAMAK

 
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Kurban, Satıcılarına, ve, Vatandaşlara, , serinletici, ikram,
Yorumlar
Haber Yazılımı