Haber Detayı
15 Ekim 2018 - Pazartesi 13:23 Bu haber 3245 kez okundu
 
KORAY AVCI, DUR DURAK BİLMİYOR
Kendine has tarzı ve yenilikçi yorumuyla dikkatler üzerine çeken başarılı sanatçı Koray Avcı, dur durak bilmiyor. Ünlü sanatçı Dün Antalya, bugün ise Bursa Jolly Joker’de sevenleriyle buluştu
Magazin Haberi
KORAY AVCI, DUR DURAK BİLMİYOR

Kendine has tarzı ve yenilikçi yorumuyla dikkatler üzerine çeken başarılı sanatçı Koray Avcı, dur durak bilmiyor. Ünlü sanatçı dün Antalya, bugün ise Bursa Jolly Joker’de sevenleriyle buluştu.

 

Her iki şehir içinde ayrı ayrı hazırladığı repertuvarı ile dikkat çeken başarılı sanatçı, enerjisi ve performansı ile önce Antalya, daha sonra da Bursa'dan tam not almayı başardı. Şarkılarının yanı sıra sahnede okuduğu şiir ve anlattığı hikâyelerle de müzikseverlere duygusal anlar yaşatan Avcı, Bursa konserinde bir ara seyircilerin arasına inerek şarkılarını onlarla birlikte seslendirdi.

 

Bursa konserinin sonlarına doğru geçtiğimiz günlerde kliplendirdiği ve kısa süre içerisinde dijital platformlarda dikkat çekici bir ivme yakalayan ‘Ben Ne Biçim Serseriyim’ şarkısı ile çoşkuyu ikiye katladı. Şarkı sonunda dinleyicilerine seslenerek ''Yeni şarkımın klibin nasıl buldunuz, çok güldünüz mü ?'' sorusunu yönelterek bir anlamda nabızda yokladı. Aldığı ‘Şarkıda, Klip de süper... Bidaha...Bidaha” tezahüratları üzerine başarılı sanatçı bir kez daha ‘Ben Ne Biçim Serseriyim’ şarkısını sevenleri için seslendirdi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MAGAZİN SERVİSİ

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: KORAY, AVCI,, DUR, DURAK, BİLMİYOR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı