Haber Detayı
06 Eylül 2018 - Perşembe 14:01 Bu haber 3162 kez okundu
 
Kenton, WorldFood Istanbul Fuarı’nda!
Kenton, yenilikçi ürünleri ile TÜYAP’ta kapılarını açan WorldFood Istanbul Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlıyor.
Tanıtım Yazısı Haberi
Kenton, WorldFood Istanbul Fuarı’nda!

Kenton, yenilikçi ürünleri ile TÜYAP’ta kapılarını açan WorldFood Istanbul Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlıyor.

 

 

5-8 Eylül 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen WorldFood Istanbul Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı. Türkiye’nin yerli ve köklü markası Kenton da fuarda yerini aldı.

 

3. Hall C250No’lu Stantta ürünlerini sergileyen Kenton Gıda; toz tatlılar, pişirme yardımcıları, un karışımları ve pasta süsleme malzemelerinin yanı sıra yeni ürünleri olan Kenton Manolya Pudingi ziyaretçilerin beğenisine sunuyor. Fuarın ilk gününde yoğun ziyaretçi akımına uğrayan Kenton standı hem katılımcı firmalar hem de ziyaretçiler tarafından tam not aldı.

 

 

Kenton Gıda İhracat Müdürü Cumhur SÖNMEZ ‘’ WorldFood Istanbul Fuarı yurtiçinden ve yurtdışından gelen binlerce konuğa ev sahipliği yapan, önemli iş bağlantılarının gerçekleştirilmesine sahne olan önemli bir fuar. Fuarın ilk gününde standımız hem katılımcı firmalar hem de ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. Fuar bitimine kadar standımızı ziyaret eden herkesi Kenton’nun yenilikçi ürünleri ile buluşturmayı, ilgili pazarlarda önemli adımlar atmayı hedefliyoruz’’ dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-İSTANBUL

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Kenton,, WorldFood, Istanbul, Fuarı’nda!,
Yorumlar
Haber Yazılımı