Haber Detayı
14 Ağustos 2019 - Çarşamba 10:46 Bu haber 785 kez okundu
 
KASIM ERTAŞ'TAN ''TEŞEKKÜR ''MESAJI
Ak Parti Kızıltepe Belediye Meclis üyesi Kasım Ertaş Annesi Zergan Ertaş'ın vefatı dolayısıyla gerek ziyaret ederek,gerek se telefon ve mesaj ile acısını paylaşan,Herkese teşekkür etti.
Mardin Haberi
KASIM ERTAŞ'TAN ''TEŞEKKÜR ''MESAJI

Ak Parti Kızıltepe Belediye Meclis üyesi Kasım Ertaş Annesi Zergan Ertaş'ın vefatı dolayısıyla gerek ziyaret ederek,gerek se telefon ve mesaj ile  acısını paylaşan,Herkese teşekkür etti.

 

Meclis Üyesi Ertaş 90 yaşında vefat eden ve Kızıltepe ilçesi Harmandüzü köyünde toprağa verillen annesi Zergan Ertaş'ın  Harmandüzü köyünde yapılan Taziyesine ve mevlidine katılan Kızıltepeli hemşehrileri  başta olmak üzere Ak Parti 25-26.dönem Mardin Milletvekili ve MKYK üyesi Orhan Miroğlu ,Mardin Valisi Mustafa Yaman,Ak Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç olmak üzere, Tüm Ak Parti Mardin il ve ilçe Başkanları ve  Teşkilatlarına ,Bölge Kanaat Önderleri  ile STK yönetimlerine ve acısını paylaşan herkese şükranlarını iletti.

 

Ertaş ''Zor günümüzde yanımızda olan Sayın Ak Parti 25-26.dönem Mardin Milletvekili ve MKYK üyesi Sayın Orhan Miroğlu'na,Mardin Valisi Sayın Mustafa Yaman'a,Kızıltepe Kaymakamı Sayın Mehmet Yüzer'e ,Ak Parti Mardin İl Başkanı Sayın Faruk Kılıç'a ,Ak Parti Kızıltepe ilçe Başkanı Sayın Mehmet Aydın Yücedağ ve yönetimine Ak Parti Mardin il ve lçe Teşkilatlarına ,Ak Parti tüm ilçe Başkanlarına ,Bölge Kanaat Önderleri  ile STK yönetimlerine ve Mardin Halkına  teşekkürlerimi sunuyorum. Arayarak acımızı hafifletenTüm Dost,Akraba ve siyasi parti  mensuplarına  sonsuz teşekkürler.Acımızı paylaşan siz değerli dostlarımıza minnettarım.''dedi.

 

 


ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN/KIZILTEPE

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: KASIM, ERTAŞ'TAN, ''TEŞEKKÜR, ''MESAJI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
KASIM ERTAŞ'TAN ''TEŞEKKÜR ''MESAJI
KASIM ERTAŞ'TAN ''TEŞEKKÜR ''MESAJI
KASIM ERTAŞ'TAN ''TEŞEKKÜR ''MESAJI
KASIM ERTAŞ'TAN ''TEŞEKKÜR ''MESAJI
Yorumlar
Haber Yazılımı