Haber Detayı
05 Haziran 2013 - Çarşamba 14:54 Bu haber 1050 kez okundu
 
Karakullukçu'dan Vali Yüksel'e Veda Ziyareti
.Danıştay Başkanı Hüseyin H. Karakullukcu, Ankara Valisi Alâaddin Yüksel’e veda ziyaretinde bulundu.
Sağlık Haberi
Karakullukçu'dan Vali Yüksel'e Veda Ziyareti

Danıştay Başkanı Hüseyin H. Karakullukcu, Ankara Valisi Alâaddin Yüksel’e veda ziyaretinde bulundu.


..Danıştay Başkanlığına 8 Haziran 2011 tarihinde seçilen Hüseyin H. Karakullukcu’nun görevi 15 Haziran 2013 tarihinde sona eriyor.


Ankara Valisi Alâaddin Yüksel, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Danıştay Başkanı Hüseyin H. Karakullukcu’nun görevde bulunduğu süre içerisinde Danıştayımızın; demokrasi, hukuk devleti ve hukukun üstünlüğünü mutlak esas aldığını, idarenin eylem ve işlemlerinden dolayı hakkı muhtel olanlara adil hak dağıtımı yaptığını söyledi. Vali Yüksel “Ülkemizin adalet sisteminin en önemli kurumsal yapısına başkanlık ederek başarılı çalışmalar sergileyen kurumlarla işbirliği yapmasındaki hassasiyetinden dolayı kendisine şükranlarımı sunuyorum.” dedi.


..Danıştay Başkanı Hüseyin H. Karakullukcu da “Türkiye Cumhuriyeti’nin Başkenti olan Ankara’nın çok yönlü kalkınmasından duyduğu memnuniyeti” dile getirerek “Ankara Valisi Alâaddin Yüksel’in hassasiyeti ve Danıştay ile işbirliğinden dolayı teşekkür ediyorum.”dedi.


Danıştay Başkanı Hüseyin H. Karakullukcu'nun şeref defterini imzalamasına müteakip Vali Alâaddin Yüksel Hitit testisi hediye ederek kendisine emeklilik hayatında başarılar diledi.

 

ABDULLAH ORTAÇ(AHA)ANKARA

Kaynak: Editör:
Etiketler: Danıştay, Başkanı, Hüseyin, H, Karakullukcu, Ankara, Valisi, Alâaddin, Yüksel’e,
Yorumlar
Haber Yazılımı