Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 13:45 Bu haber 409 kez okundu
 
KIZILTEPE İLÇESİNDE EŞ BAŞKANLAR YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI YERİNDE İZLEDİ
Kızıltepe Belediyesi Eş Başkanları Nilüfer Elik Yılmaz ve Zeyni İpek, Mardin Caddesi’nde yeni yapılan kaldırım çalışmalarını kontrol etti.
Mardin Haberi
KIZILTEPE İLÇESİNDE EŞ BAŞKANLAR YOL YAPIM  ÇALIŞMALARINI YERİNDE İZLEDİ

Kızıltepe Belediyesi Eş Başkanları Nilüfer Elik Yılmaz ve Zeyni İpek, Mardin Caddesi’nde yeni yapılan kaldırım çalışmalarını kontrol etti.

 

Kızıltepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından GAP Kalkınma Ajansının hibe programı kapsamında Ortak Engelsiz Yaşam Projesi Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alan Mardin Caddesi’nde devam ediyor. Proje kapsamında yapımına devam edilen kaldırım döşeme çalışmaları Mardin Caddesi güzergâhının tek tarafı bitirildi. Caddenin diğer tarafına yapılacak olan kaldırım döşeme çalışmaları ise devam ediyor.

 

Kızıltepe Belediyesi Eş Başkanları Nilüfer Elik Yılmaz ve Zeyni İpek, Eş Başkan Yardımcısı Dilber Sulhan ve Meclis Üyesi Kemal Erbey, yeni yapılan kaldırım çalışmalarını kontrol etti. Cadde boyunca esnafları da ziyaret eden eş başkanlar, esnafların istek ve taleplerini dinledi.

 

 Esnafların tüm taleplerini önemli bulduklarını belirten eş başkanlar, en kısa sürede çözüm olacaklarını kaydetti. Eş başkanlar, daha sonra çalışma alanından ayrıldı.

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN/KIZILTEPE

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: KIZILTEPE, İLÇESİNDE, EŞ, BAŞKANLAR, YOL, YAPIM, , ÇALIŞMALARINI, YERİNDE, İZLEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı