Haber Detayı
15 Ekim 2018 - Pazartesi 19:58 Bu haber 4529 kez okundu
 
KIZILTEPE’DE GÖREV YAPAN ADAY ÖĞRETMENLER MARDİN'DE MİSAFİR EDİLDİ
4 Başlık 7 Adım projesi kapsamında ‘’Değerimiz Öğretmenimiz’’ adımı ile kırsal mahallelerde görev yapan öğretmenlerimizi hafta sonları bir günlüğüne Mardin’de misafir edildiği ‘’Misafirimiz Öğretmenimiz’’ projesi Kapsamında aday öğretmenler Mardin'de misafir edildi.
Mardin Haberi
  KIZILTEPE’DE GÖREV YAPAN ADAY ÖĞRETMENLER  MARDİN'DE  MİSAFİR EDİLDİ

 4 Başlık 7 Adım projemiz kapsamında ‘’Değerimiz Öğretmenimiz’’ adımı ile kırsal mahallelerde görev yapan  öğretmenlerimizi hafta sonları bir günlüğüne Mardin’de misafir edildiği ’Misafirimiz Öğretmenimiz’’ projesi Kapsamında aday öğretmenler Mardin'de misafir edildi.

 

4 Başlık 7 Adım projesi  kapsamında ‘’Değerimiz Öğretmenimiz’’ adımı ile kırsal mahallelerde görev yapan  öğretmenler hafta sonları bir günlüğüne Mardin’de misafir edildiği  ‘’Misafirimiz Öğretmenimiz’’ projesi kapsamında Kızıltepe’den gelen aday öğretmenlerimiz, Kızıltepe Anadolu İmam Hatip Lisesi, Harmandüzü İlkokulu, Göllü İlkokulu, Başak  Ortaokulu, Körsu Ortaokulu, Yüceli Ortaokulu, Büyükayrık İlkokulu, veAkçapınar İlkokulu’nda görev yapan 15 aday öğretmenimizi misafir ettik.

 

  Mardin  İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI, Kızıltepe’de görev yapan aday öğretmenlerile Artuklu Öğretmenevi’nde kahvaltıda bir araya geldi. SARI, kahvaltının ardından öğretmenlere Mardin Valisi Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa YAMAN’ın hediyelerini takdim etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup SARI yapılan güzel çalışmalar için öğretmenlerimize teşekkür belgesi verdi. Öğretmenlerimiz kahvaltının ardından Mardin’in tarihi ve turistik yerlerini gezdiler.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: , , KIZILTEPE’DE, GÖREV, YAPAN, ADAY, ÖĞRETMENLER, , MARDİN'DE, , MİSAFİR, EDİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı