Haber Detayı
14 Ekim 2018 - Pazar 12:12 Bu haber 7145 kez okundu
 
KIZILTEPE ARIKLI ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ MARDİN'DE MİSAFİR EDİLDİ
Mardin il milli eğitim müdürlüğünce öğrencilerin bir günlüğüne misafir edildiği ‘’Mardin’de Bir Gün’’ projesi kapsamında Kızıltepe Arıklı Ortaokulu öğrencileri Mardin'de misafir edildi.
Mardin Haberi
  KIZILTEPE ARIKLI ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ MARDİN'DE MİSAFİR EDİLDİ

Mardin il milli eğitim  müdürlüğünce  öğrencilerin  bir günlüğüne misafir edildiği ‘’Mardin’de Bir Gün’’ projesi kapsamında  Kızıltepe Arıklı  Ortaokulu öğrencileri Mardin'de misafir edildi.

 

Mardin İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI, Kızıltepe Arıklı  Ortaokulu  öğrenci ve öğretmenlerini makamında misafir ederek, Vali  Mustafa YAMAN’ın hediyelerini takdim etti. Öğrencilerle bir süre sohbet eden SARI, öğretmenlerden öğrencilerin durumu hakkında bilgi aldı.

 

Öğrenciler  Vali   Mustafa YAMAN’a ve İl Millî Eğitim Müdürü Yakup SARI’ya teşekkür ettiler. Artuklu Öğretmenevinde ikram edilen kahvaltının ardından öğrenciler   Mardin turuna çıkarıldı. Öğretmen ve öğrenciler  Mardin Öğretmenevi, Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı, İl Eğitim Tarihi Müzesi, Şeyh Çabuk Camii, Mardin Müzesi, Kırklar kilisesi, Zinciriye Medresesi ve Kasımiye Medresesi’ni gezdiler. Güzel bir gün geçiren öğrenciler  mutlu bir şekilde evlerine döndüler.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: , , KIZILTEPE, ARIKLI, ORTAOKULU, ÖĞRENCİLERİ, MARDİN'DE, MİSAFİR, EDİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı