Haber Detayı
05 Haziran 2020 - Cuma 22:51 Bu haber 2359 kez okundu
 
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 542 SÖZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ ALIM İLANI YAYINLADI
İstanbul Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde giderleri Özel Bütçeden ve Döner Sermaye gelirinden karşılanmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca sözleşmeli sağlık personeli alım ilanı yayınladı.
Sağlık Haberi
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 542 SÖZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ ALIM İLANI YAYINLADI

İstanbul Üniversitesi  Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde giderleri Özel Bütçeden ve Döner Sermaye gelirinden karşılanmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca sözleşmeli sağlık personeli alım ilanı yayınladı.

 

ÖNEMLİ UYARI: İLANIMIZA BAŞVURU SADECE İSTANBUL İLİNDE İKAMET EDENLER BAŞVURABİLECEKTİR. BAŞVURU SÜRECİNDE İKAMET BİLGİLERİ MERNİS SİSTEMİ ÜZERİNDEN ALINMAKTADIR.

 

Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde giderleri Özel Bütçeden ve Döner Sermaye gelirinden karşılanmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca sözleşmeli personel alınacaktır.
 
 
 
Başvuru Başlangıç Tarihi : 05 Haziran 2020 Cuma Günü
 
Başvuru Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2020 Cuma Günü (Mesai bitimine kadar)
 
Yeni Tip Korona Virüs (COVİD-19) Pandemi süreci nedeniyle İstanbul ili sınırları içerisinde ikamet eden kişiler ilana başvurabilecek olup; başvurular https://pbys.istanbul.edu.tr/basvuru internet adresi üzerinden kayıt oluşturularak online olarak yapılacaktır. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre işlem yapılacaktır. Posta ile ya da şahsen yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli 542 Sağlık Personeli Alımı Detayları 1

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli 542 Sağlık Personeli Alımı Detayları 2

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-İSTANBUL

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: İSTANBUL, ÜNİVERSİTESİ, 542, SÖZLEŞMELİ, SAĞLIK, PERSONELİ, ALIM, İLANI, YAYINLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı