Haber Detayı
18 Ekim 2019 - Cuma 13:53 Bu haber 3322 kez okundu
 
İL MÜDÜRÜ SARI SAVUR İLÇESİNDE OKUL ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, okul ziyaretleri programı kapsamında Savur ilçesindeki Savur Sürgücü ÇPAL'ni ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenler ile araya geldi.
Mardin Haberi
İL MÜDÜRÜ SARI SAVUR İLÇESİNDE OKUL ZİYARETLERİ  GERÇEKLEŞTİRDİ

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, okul ziyaretleri programı kapsamında  Savur  ilçesindeki Savur Sürgücü ÇPAL'ni ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenler  ile araya geldi.

 

Burada öğretmenlerle sohbet eden ve görüş, önerilerini dinleyen Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI "Bizim hedefimiz kurumsal olarak işleyişi oturtmak ve bize emanet edilen öğrencilerimizi nitelikli bir eğitim ile en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktır. Bu hedef doğrultusunda bu yıl önemli dönüşümler yapıldı. Milli Eğitim camiası büyük bir camia ve bu camianın her ferdi bizim için önemlidir, değerlidir." ifadelerini kullandı.

 

    SARI, sınıfları da gezerek öğrencilerle bir süre sohbet etti. Burada öğrencilere hitap eden SARI "Milli Eğitim Kurumu olarak sizin başarınız ve yarınlara daha iyi hazırlanmanız daha iyi bir geleceğe sahip olmanız için sürekli bir gayret içindeyiz. Daha güzel bir gelecek için okul size bu ortamı sağlarken sizin de daha çok çalışıp yarınlara daha iyi hazırlanmanız gerekir. Kendini ifade etmenin en iyi yolu bol kitap okumaktır " dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: İL, MÜDÜRÜ, SARI, SAVUR, İLÇESİNDE, OKUL, ZİYARETLERİ, , GERÇEKLEŞTİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı