Haber Detayı
17 Ekim 2019 - Perşembe 11:44 Bu haber 2056 kez okundu
 
İL MÜDÜRÜ SARI'DAN MİDYAT İLÇESİNDE OKUL ZİYARETLERİ
Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, okul ziyaretleri programı kapsamında Midyat ilçesindeki merkez okullarını ziyaret etti.
Mardin Haberi
İL MÜDÜRÜ SARI'DAN  MİDYAT İLÇESİNDE OKUL ZİYARETLERİ

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI, okul ziyaretleri programı kapsamında Midyat  ilçesindeki merkez okullarını ziyaret etti.

 

Midyat Hayrettin karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi, Aziz Önen Kız Anadolu Lisesi, İMKB Anadolu lisesi, Fatih Anadolu Lisesi, Söğütlü Anadolu Lisesi ve Şenköy Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.

 

SARI, Midyat ilçesinde toplam 6 okulu ziyaret etti.  Ziyaret ettiği 6 okulda öğrenci ve öğretmenlere bir araya gelerek, öğretmenlerin istek ve şikâyetlerini dinledi.

 

 SARI, ziyaretler esnasında gittiği her okulda öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmada " şu anda okuttuğunuz çocukların gelecek yılların yöneticileri, karar vericileri olacağını unutulmaması gerektiği, elinden ve dilinden zarar gelmeyecek nesillerin sizlere emanet olduğunu bilinmesi gerektiği ve ona göre herkesin elinden gelenin biraz fazlasını yapması gerektiğini" söyledi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: İL, MÜDÜRÜ, SARI'DAN, , MİDYAT, İLÇESİNDE, OKUL, ZİYARETLERİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı