Haber Detayı
01 Temmuz 2013 - Pazartesi 17:01 Bu haber 1917 kez okundu
 
İÇİŞLERİ BAKANI MUAMMER GÜLER MARDİN'DE...
İçişleri Bakanı Muammer Güler çeşitli inceleme ve Temaslarda bulunmak üzere Bugün Sabah 08.00 Tarifeli Mardin uçağıyla Mardin'e Hareket Etti.
Polisiye Haberler Haberi
İÇİŞLERİ BAKANI MUAMMER GÜLER MARDİN'DE...

İçişleri Bakanı Muammer Güler çeşitli inceleme ve Temaslarda bulunmak üzere Mardin'e Gitti.Ankara Esenboğa havalimanı VIP Salonuna Ak Parti Mardin Milletvekili Abdurrahim Akdağ ile birlikte gelen Bakan Güler,  Sabah 08.00 Tarifeli Mardin uçağı ile  Mardin'e Hareket Etti.

İçişleri Bakanı Muammer Güler,Sabah o8.00 Ankara Esenboğa Havaalanından Hareket ederek Mardin'e Gitti.Ak PartiMardin Milletvekili Abdurrahim Akdağ ilebirlikte  Mardin uçağı ile Yola çıkan Bakan Güler'in bindiği Uçağın 09.45 sularında Mardin Havaalanına inmesi Bekleniyor.

Mardin Havaalanında Mardin Valisi Dr.Ahmet Cengiz,Mardin BelediyeBaşkanı M.Beşir Ayanoğlu ve Partililer tarafından karşılanacak ve Partililerin oluşturacağı Konvoy ile Mardin2e hareket edilecek.

Mardin Havaalannından Partililerin oluşturacağı Konvoy ile birlikte Mardin'e gidecek olan İçişleri Bakanı Muammer Güler'in Valilik ve Mardin Belediyesi ile Ak Parti Mardin il Başkanlığını ziyaret edeceği ve Mardinli vatandaşlar ile Esnaf ile Görüşmelerde bulunarak sorunlarını dinlemeleri bekleniyor.

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: İçişleri, Bakanı, Muammer, Güler, çeşitli, inceleme, Temaslarda, bulunmak, üzere
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İÇİŞLERİ BAKANI MUAMMER GÜLER MARDİN'DE...
İÇİŞLERİ BAKANI MUAMMER GÜLER MARDİN'DE...
İÇİŞLERİ BAKANI MUAMMER GÜLER MARDİN'DE...
Yorumlar
Haber Yazılımı