Haber Detayı
18 Mayıs 2019 - Cumartesi 11:52 Bu haber 4380 kez okundu
 
HAYIRSEVER İŞ ADAMI HASAN KELEŞOĞLU 8 DERSLİKLİ İLK VE ORTAOKUL YAPTIRACAK
DEKİNSAN Grup kurucu Ortaklarından ve Hayırsever İş Adamlarımızdan Hasan Keleşoğlu Mardin'in Artuklu ilçesi Sakalar Mahallesinde 8 Derslikli İlk ve Ortaokul yaptıracak.
Mardin Haberi
 HAYIRSEVER İŞ ADAMI HASAN KELEŞOĞLU 8 DERSLİKLİ İLK VE ORTAOKUL YAPTIRACAK

DEKİNSAN Grup kurucu Ortaklarından ve Hayırsever İş Adamlarımızdan Hasan Keleşoğlu Mardin'in Artuklu ilçesi  Sakalar Mahallesinde 8 Derslikli İlk ve Ortaokul yaptıracak.

 

Hayırsever İş Adamı Hasan Keleşoğlu Türkiye'nin Önde gelen firmalarından DEKİNSAN Grup'un kurucu 2 ortağından biri olup,yaptığı hayır işleriyle biliniyor.

 

Mardin'in Artuklu ilçesi Sakalar Mahallesinde yapılacak tam teşekküllü 8 Derslikli İlk ve Ortaokul Binasının Protokolü,Mardin Valisi Mustafa Yaman'ın katılımı ile Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı ile Hayırsever iş adamı Hasan Keleşoğlu arasında imzalandı.

 

Hayırsever İş Adamı Hasan Keleşoğlu Protokol imza töreninin ardından yaptığı açıklamada;''Doğduğum ve yetiştiğim Topraklara vefa borcunu ödemek ve Bölge Eğitimine bir nebze  katkıda bulunabilmenin mutluluğunu yaşıyorum''Dedi.

 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor

DEKİNSAN GRUP HAKKINDA;

 

DEKİNSAN GRUP inşaat ve müteahhitlik alanlarındaki girişimleri ile 1993 yılında hizmet hayatına Ankara'da başlamıştır. Başladığı günden bugüne kadar ki bu uzun yolculuktan sonra DEKİNSAN GRUP bugün taahhüt, danışmanlık, projelendirme, malzeme temini, altyapı, üst yapı ve tasarla-yap hizmet alanlarındaki pek çok başarılı çalışmaları ile Türkiye'nin ve Cezayir'in en prestijli firmalarından biri olarak anılmaktadır.

Yurt dışındaki çalışmalarına 2004 yılında Cezayir'de SARL DEKİNSAN markasıyla başlayan DEKİNSAN GRUP, buradaki başarılı çalışmaları ile kısa zamanda Cezayir'in en çok aranan firmalarından biri haline gelmeyi başarmıştır.

Cezayir'deki kuruluşundan bu güne kadar geçen 15 yıllık zamanda faaliyetlerine ciddi oranda hız veren DEKİNSAN, böylece çalışmalarının büyük bir kısmına Cezayir'de devam etti. Firma, hali hazırda Cezayir'in batı yakasında 5 ayrı şehirde 35 şantiyede toplam 60.000 adet konut, Oran Üniversitesi içerisinde 3.000 kişilik İslami Bilimleri Fakültesi ve 240 yataklı bir hastane inşaatına devam etmektedir.

DEKİNSAN GRUP, konut projesi denildiğinde ilk akla gelen marka isim olmuştur. Yıllık 13.000 adet konut hayata geçirilerek ortalama 1.280.000 m2 yıllık inşaat alanı üretmektedir. Bu üretim sırasında 15.000'e yakın çalışanı ile ülkedeki en güçlü ve en prestijli firma olma özeliğine sahiptir.

2006 yılında Kuzey Irak'ta DEKİNSAN COMPANY markasıyla başlayan DEKİNSAN GRUP, Süleymaniye Üniversitesi, Erbil İhsan Doğramacı Vakfı Koleji, Kuzey Irak Hükümeti Sanayi Bakanlığı ek bina inşaatları, 7 yıl boyunca yoğun olarak devam etti. 2013 yılında, ülkedeki ve dünyadaki siyasi ve ekonomik gelişmeler sebebi ile bu ülkedeki faaliyetlerine ara verdi.

Sektörde her zaman ismini zirveye taşımayı başarmıştır.

DEKİNSAN GRUP aynı zamanda, Kalite ve istikrar bakış açısıyla; 2017 ENR'de ilk 250 Müteahhitlik firmasının içine girdi. Daha sonra 2018'de aynı listede 64 sıra birden yükselerek 225. Sıradan 164. sıraya yükseldi. Dekinsan Grup'un bu çıkışı liste'de en çok yükselişe imza atan firma olma özelliğini kazandırdı. Ve türk firmaları arasında 46. Sıradan 23.sıraya yükseldi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: , HAYIRSEVER, İŞ, ADAMI, HASAN, KELEŞOĞLU, 8, DERSLİKLİ, İLK, VE, ORTAOKUL, YAPTIRACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı