Haber Detayı
22 Kasım 2019 - Cuma 09:36 Bu haber 12451 kez okundu
 
HATAY İL EMNİYET MÜDÜRÜ YAVUZ'DAN İŞ ADAMI PETROLCÜ GERKES'E ZİYARET
19/09/2019 tarihinde çıkan Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Hatay İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ,Hatay'ın Dörtyol İlçesinin sevilen İş adamlarından Davut Petrol'ün sahibi Şeyhdavut Gerkes'e nezaket ziyaretinde bulundu.
Güneydoğu Bölge Haberleri Haberi
HATAY İL EMNİYET MÜDÜRÜ  YAVUZ'DAN İŞ ADAMI PETROLCÜ GERKES'E ZİYARET

19/09/2019 tarihinde çıkan Cumhurbaşkanlığı  kararnamesi ile Hatay İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan İl Emniyet Müdürü  Vedat Yavuz ,Hatay'ın Dörtyol İlçesinin sevilen İş adamlarından Davut Petrol'ün sahibi Şeyhdavut Gerkes'e nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Aslen Mardinli olan ve yıllardır Hatay'ın Dörtyol ilçesinde yaşayan Dörtyol ilçesinin sevilen iş adamlarından Davut Petrol'un sahibi Şeyhdavut Gerkes,Renkli kişiliği ve başarılı çalışmalarıyla tanınıyor. Gerek siyaset alanında gerek se İş Dünyasının başarıı isimlerinden biri olan İş Adamı Şyhdavut Gerkes,yaptığı sosyal çalışmalar ile de tanınıyor.

 

Hatay il Emniyet Müdürlüğü görevine .19/09/2019 tarihinde çıkan Cumhurbaşkanlığı  kararnamesi ile atanan Hatay İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz dün akşam saatlerinde Şeyhdavut Gerkes'i sahibi bulunduğu Dörtyol Yeşilköy Mahallesindeki Davut Petrol'a Nezaket Ziyaretinde Bulundu.

 

İş adamı Şeyhdavut Gerkes  tarafından kapıda çiçeklerle karşılanan Hatay İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz,İş adamı Gerkes ile bir süre sohbet etti. İş Adamı Şeyhdavut Gerkes Hatay il Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'un Ziyaretinden Dolayı çok memnun olduğunu dile getirerek,Nazik ziyaretinden dolayı Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'a teşekkür etti.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-HATAY/DÖRTYOL

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: HATAY, İL, EMNİYET, MÜDÜRÜ, , YAVUZ'DAN, İŞ, ADAMI, PETROLCÜ, GERKES'E, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı