Haber Detayı
24 Haziran 2013 - Pazartesi 00:36 Bu haber 2108 kez okundu
 
GÖKÇEK FESTİVAL ALANINDA 5 BİN TOP DAĞITTI
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MELİH GÖKÇEK, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ÖZEL OLARAK YAPTIRILAN BEŞ BİN TOPU FESTİVALDE ANKARALILAR’A DAĞITTI
Sağlık Haberi
GÖKÇEK FESTİVAL ALANINDA 5 BİN TOP DAĞITTI

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MELİH  GÖKÇEK, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ÖZEL OLARAK YAPTIRILAN BEŞ BİN TOPU FESTİVALDE ANKARALILAR’A DAĞITTI.

“Büyük Ankara Festivali”nde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek çocuklara top sürprizi yaptı. Başkan Gökçek’in çocuklara hediyesi binlerce toptan alan Ankaralılar Başkan Gökçek’e teşekkür ettiler.

-BİR UÇTAN BİR UCA TOP DAĞITTI
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek bir “festival klasiği” olan top dağıtımına bizzat katıldı ve binlerce topu kendi elleriyle dağıttı.
Başkan Melih Gökçek, Atatürk Kültür Merkezi’nde yer alan (eski Hipodrom) festival alanının bir başından başlayarak başladığı top dağıtımını yine alanın diğer ucunda tamamladı.
Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından özel olarak yaptırılan 5 bin topu festivalin konukları anne-babalara çocuklara verilmek üzere festival alanında kısa sürede dağıtan Başkan Gökçek’e Ankaralılar sevgi gösterisinde bulundu.

-BAŞKAN GÖKÇEK İZDİHAMI ÖNLEDİ
Top dağıtımı sırasında büyük yoğunluk yaşanırken Başkan Gökçek izdiham olmaması için önce bayanlara, daha sonra çocuklara ayrı ayrı top dağıttı.
Başkan Gökçek’in 5 bin toptan oluşan sürpriz hediyesi yaklaşık 1 saatte tükendi.

 

ABDULLAH ORTAÇ-ANKARA

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ANKARA, BÜYÜKŞEHİR, BELEDİYE, BAŞKANI, MELİH, , GÖKÇEK, BÜYÜKŞEHİR, BELEDİYESİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı