Haber Detayı
22 Haziran 2013 - Cumartesi 21:36 Bu haber 1108 kez okundu
 
Ünal Aysal Yeniden Başkan....
Galatasaray Kulübü Olağanüstü Seçim Genel Kurulu'nda tek aday olan Ünal Aysal, geçerli 1412 oyun 1404'ünü alarak 3 yıllığına yeniden başkanlığa seçildi.
Spor Haberi
Ünal Aysal Yeniden Başkan....

Galatasaray Kulübü Olağanüstü Seçim Genel Kurulu'nda tek aday olan Ünal Aysal, geçerli 1412 oyun 1404'ünü alarak 3 yıllığına yeniden başkanlığa seçildi.

Görev Süresi 3 Yıl Olacak

 Yeni seçilecek yönetimin ne kadar görevde kalacağıyla ilgili çeşitli spekülasyonlar vardı. Sadece yönetim değil, tüm kurullar yeniden seçimle belirleneceği için 2010 yılında yenilenen tüzüğe göre Ünal Aysal ve ekibi seçilmeleri halinde 3 yıl görevde kalacaklar.
 
Ünal Aysal’ın Yönetim Listesi

Asil üyeler: Özkan Olcay, Ümit Özdemir, Şükrü Ergün, Sedat Doğan, Candan Erçetin, Aka Gündüz Özdemir, Emir Sarıgül, Mete İkiz, Mehmet Cibara, Adnan Nas.
 
Yedek üyeler: Ahmet Yüce Ocaklı, Mehmet İpekdokuyan, Mehmet Karlı, Necati Demirkol, Ebru Köksal.

BAŞKAN ÜNAL AYSAL'IN İLK AÇIKLAMASI

Galatasaray Kulübü'nde 2. kez başkanlığa seçilen Ünal Aysal, genel kurulun ardından açıklamalarda bulundu.
Üyelere katılımlarından dolayı teşekkür eden Aysal, "Bugün Galatasaray demokrasisinin bir örneğini daha hep beraber sergiledik. Galatasaray bundan evvel neredeyse her gün, bunun üstüne koyarak ilerlemektedir. Bu seçim bizler için sadece bir güven tazelemesi değil, yepyeni ufukların açılması için özel bir güç ve dayanak olmaktadır. Galatasaray'ın istikbali ile ilgili en ufak bir endişenizin olmamasını, her şeyin gönlünüzce ve sizin istekleriniz doğrultusunda yapılacağını burada çok açık ve net bir şekilde vaad ediyorum" dedi.
Aysal, seçime katılımın tahmininin üstünde olduğunu ifade ederek, "Bu, bir yerde camiamızın bize olan güveninin ne derece yüksek olduğunu da simgeledi. Bize hem güç verdi hem de sorumluluklarımızı daha netleştirdi. Tahmin ediyorum, önümüzdeki üç sene Galatasaray'ın zafer yıllarının arka arkaya geleceği, başarılarının çok daha net bir şekilde ortaya çıkacağı bir dönem olacaktır" diye konuştu.
Ünal Aysal, Türkiye Futbol Federasyonu'nun yabancı oyuncu sayısını sınırlama kararıyla ilgili bir soruya da şöyle cevap verdi:
"Bizim transferlerimiz kendi ihtiyaçlarımız doğrultusunda hesaplanmakta ve bu şekilde kurgulanmaktadır. Federasyonun aldığı veya alacağı kararlar gayet tabii bizi etkiler. Bunun için de bazen duraklama dönemleri oldu ve şu anda olmakta. Ancak önümüzdeki günlerde bu engellerin ortadan kalkacağına ve kesinlikle Galatasaray'ın ve diğer bütün kulüplerin önünün açılacağına gönülden inanıyorum."dedi.

 

ARTUKLU HABER AJANSISPOR SERVİSİ

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı