Haber Detayı
16 Ağustos 2018 - Perşembe 17:02 Bu haber 1582 kez okundu
 
FUTBOLUN EFSANE İSİMLERİNDEN ADIYAMAN VALİSİ KALKANCI’YA ZİYARET
Gençlik ve Spor Bakanlığının koordinesinde hayata geçirilen “FUTBOLUN EFSANE İSİMLERİ GENÇLERLE BULUŞUYOR” projesi kapsamında gençlerle buluşmak üzere Adıyaman’a gelen 90’lı yılların ünlü futbolcularından Ali Gültiken, Oğuz Çetin, Hami Mandıralı ve Ergün Penbe Vali Nurullah Naci Kalkancı’yı makamında ziyaret etti.
Güneydoğu Bölge Haberleri Haberi
FUTBOLUN EFSANE İSİMLERİNDEN ADIYAMAN VALİSİ  KALKANCI’YA ZİYARET

Gençlik ve Spor Bakanlığının koordinesinde hayata geçirilen “FUTBOLUN EFSANE İSİMLERİ GENÇLERLE BULUŞUYOR” projesi kapsamında gençlerle buluşmak üzere Adıyaman’a gelen 90’lı yılların ünlü futbolcularından Ali Gültiken, Oğuz Çetin, Hami Mandıralı ve Ergün Penbe Vali Nurullah Naci Kalkancı’yı makamında ziyaret etti.
 
 
Gerçekleşen ziyarette usta futbolculara Vali Yardımcısı Yasin Yunak ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş eşlik ederek, efsane futbolcuların iki gün sürecek Adıyaman programları ile ilgili Vali Kalkancı’ya bilgi verdi.
 
 
Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette, Vali Nurullah Naci Kalkancı, efsane futbolcuların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gençlerimizi sporla uğraştırarak, ahlaklı, vatana ve millete faydalı birey olarak yetiştirilmelerine katkı sundukları için ünlü futbolculara teşekkür etti.
 
 
Valilik makamı ziyaretinin ardından efsane futbolcular, Adıyamanlı gençlerle buluşmak üzere Türkiye Petrolleri Sosyal Tesislerinden gerçekleştirilecek olan Panel’e katılmak üzere makamdan ayrıldı.
 
 
 
ARTUKLU HABER AJANSI-ADIYAMAN
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: FUTBOLUN, EFSANE, İSİMLERİNDEN, ADIYAMAN, VALİSİ, , KALKANCI’YA, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı