Haber Detayı
11 Haziran 2013 - Salı 21:22 Bu haber 1334 kez okundu
 
FB KULÜBÜNDEN ZORUNLU AÇIKLAMA
Fenerbahçe Spor Kulübünden Bugün Yazılı bir açıklama yapıldı
Spor Haberi
FB KULÜBÜNDEN ZORUNLU AÇIKLAMA

Fenerbahçe Spor Kulübünden Bugün Yazılı bir açıklama yapıldı.Zorunlu Açıklama Başlığı altında yapılan yazılıaçıklama şöyle:

''Bugün Radyospor’un internet sitesinde “UEFA Yargıtay Başsavcılığı’yla temasta” başlığıyla yayınlanan ve UEFA’nın yakın zamanda Yargıtay Başsavcılığı’yla görüştüğü ve bilgi aldığı iddia edilen haber kasıtlı ve hukuk dışı bir yaklaşım içermektedir.

Konuyla ilgili olarak UEFA’nın, Yargıtay’la ilgili herhangi bir görüşmesi olmaması ve böyle bir uygulamanın emsalinin dünyanın hiçbir yerinde bulunmamasına karşılık, menşei belli olan söz konusu yayın kuruluşunun bu temennilerle dolu sözde haberinin amacı, tarafımızdan net olarak anlaşılmakta;  ülke menfaatlerini ilgilendiren bu konuda son derece vahim  bir tutum sergilenmektedir.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Türk sporunun en önemli yapıtaşlarından biridir. Kulübümüzün söz konusu dosyaya dair savunması üzerinde yoğun bir şekilde çalışılmaktadır. Ancak kendi temennilerini, ülkemizin yargı organlarını etkileme amacıyla haberleştiren bu kurumun tutumu, sporda birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan şu günlerde Türk Sporu’na verilmeye çalışılan büyük bir zarar ve tehlike teşkil etmektedir.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak söz konusu kuruluşun bu yanlı ve yargıyı etkilemeye yönelik manipülatif tutumunu esefle kınıyor, söz konusu kurum hakkında idari ve hukuki girişimin yapılacağını kamuoyuyla paylaşıyoruz.

Saygılarımızla

Fenerbahçe Spor Kulübü''Denildi.

 

ABDULLAH ORTAÇ*ARTUKLU HABERAJANSI

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Fenerbahçe, Spor, Kulübünden, Bugün, Yazılı, bir, açıklama, yapıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı