Haber Detayı
22 Mart 2020 - Pazar 15:38 Bu haber 2973 kez okundu
 
FB BASKET TAKIMINDAN SEVİNDİREN KORONA VİRÜS AÇIKLAMASI
Hastanede COVİD-19 şüphesi ile detaylı olarak değerlendirilen Fenerbehçe erkek Basketbol takımı oyuncularına gerekli tüm tahlil ve tetkikler yapılmış ve test için alınan numuneleri Sağlık Bakanlığı’nın laboratuvarına gönderildiği bildirilen açıklamada;'' Tıbbi değerlendirmede, şu an için hiçbir oyuncumuzda hastanede yatmalarını gerektirecek bir klinik tablo söz konusu değildir''Denildi
Spor Haberi
FB BASKET TAKIMINDAN SEVİNDİREN KORONA VİRÜS AÇIKLAMASI

 

Hastanede COVİD-19 şüphesi ile detaylı olarak değerlendirilen Fenerbehçe erkek Basketbol takımı oyuncularına gerekli tüm tahlil ve tetkikler yapılmış ve test için alınan numuneleri Sağlık Bakanlığı’nın laboratuvarına gönderildiği bildirilen açıklamada;'' Tıbbi değerlendirmede, şu an için hiçbir oyuncumuzda hastanede yatmalarını gerektirecek bir klinik tablo söz konusu değildir''Denildi.

 

Fenerbahçe Spor Kulübünden yapılan yazılı bilgilendirme açıklaması şöyle;

 

''Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı sporcularımız, teknik kadromuz ve idari çalışanlarımız yapılan rutin tetkiklerde Covid-19 bulgularına rastlanması sebebiyle detaylı değerlendirilmeleri amacıyla hastaneye  sevkleri gerçekleştirilmiştir.

 

Hastanede COVİD-19 şüphesi ile detaylı olarak değerlendirilen oyuncularımıza gerekli tüm tahlil ve tetkikler yapılmış ve test için alınan numuneleri Sağlık Bakanlığı’nın laboratuvarına gönderilmiştir.

 

Yapılan tıbbi değerlendirmede, şu an için hiçbir oyuncumuzda hastanede yatmalarını gerektirecek bir klinik tablo söz konusu değildir. Bir idari çalışanımız ise hastanede tedbir amaçlı kontrol altında tutulmaktadır.

 

Takım oyuncularımız evde sosyal izolasyonla yakın takip edilmektedirler.

 

Sağlık Bakanlığımızdan gelecek test sonuçları sonrasında kamuoyuna yeni bir açıklama yapılacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.''Denildi.

 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-SPOR SERVİSİ

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: FB, BASKET, TAKIMINDAN, SEVİNDİREN, KORONA, VİRÜS, AÇIKLAMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı