Haber Detayı
12 Temmuz 2019 - Cuma 09:24 Bu haber 354 kez okundu
 
Eş Başkanlardan Pazar Esnafına Ziyaret
Kızıltepe Belediyesi Eş Başkanları Nilüfer Elik Yılmaz ve Zeyni İpek, otogar alanında kurulan Pazar esnafını ziyaret etti.
- Haberi
Eş Başkanlardan  Pazar Esnafına Ziyaret

Kızıltepe Belediyesi Eş Başkanları Nilüfer Elik Yılmaz ve Zeyni İpek, otogar alanında kurulan Pazar esnafını ziyaret etti.

 

Kızıltepe Belediyesi Eş Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz ve Zeyni İpek, Eş Başkan Yardımcıları Dilber Sulhan ve Turgay Timur ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Kızıltepe ilçesinde Otogar alanında kurulan Pazar esnafı ve vatandaşları ziyaret etti. Tezgahları başındaki pazarcıları tek tek ziyaret eden Eş Başkanlar, pazarcı esnafı ile bire bir sohbet etti. Sohbet sırasında Pazar esnafının görüş ve önerilerini dinleyen Eş Başkanlar, esnafların dilek ve isteklerini önemli bulduklarını ve belediyenin her zaman esnafların hizmetinde olduğunu bildirdi. Pazar esnafından bir genç ise, sattığı şallardan birini Eş Başkan Yılmaz’a hediye ederek, şalı Yılmaz’ın boynuna astı. Yoğun ilginin gösterildiği ziyaret sırasında Eş Başkanlar, Pazar’da bulunan vatandaşlarla görüştü.

 

Kızıltepe Semt Pazarcılar Derneği Başkanı Fesih Kaymaz ve yönetimi de Eş Başkan Yılmaz ve İpek’in ziyaretine eşlik etti.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN/KIZILTEPE

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Eş, Başkanlardan, , Pazar, Esnafına, Ziyaret, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı