Haber Detayı
16 Haziran 2013 - Pazar 13:44 Bu haber 1257 kez okundu
 
Elmadağ'da Engeller Kaldırıldı
Elmadağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yaz ayının gelmesiyle birlikte yoğun bir çalışma temposuna girerek, merkezde ve mahallerde yol ve kaldırım çalışmalarına başlarken, ilk olarak zarar gören bozulmuş, yıkılmış kaldırımların yenilenmesine ve engellilere uygun yeni kaldırım ve tretuvar yapım çalışmalarına hız verdi.
Belediye Haberleri Haberi
Elmadağ'da Engeller Kaldırıldı

Elmadağ Belediyesi’nin etkili faaliyetleri Elmadağ’daki değişimin silueti olarak hafızalarda yer edinmeye devam ediyor. İlçenin çeşitli yerlerindeki park bakım tadilatlarının yanı sıra yol bakım faaliyetlerine ağırlık verdi ve Kemalpaşa mahallesindeki kaldırım çalışmalarına başladı.

Elmadağ  Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yaz ayının gelmesiyle birlikte yoğun bir çalışma temposuna girerek, merkezde ve mahallerde yol ve kaldırım çalışmalarına başlarken, ilk olarak zarar gören bozulmuş, yıkılmış kaldırımların yenilenmesine ve engellilere uygun  yeni kaldırım ve tretuvar yapım çalışmalarına hız verdi.

Elmadağ’daki çalışmalar şimdiden Elmadağ’ın çehresini değiştirdi. Değişimin farkında olan vatandaşlar Elmadağ’ın modern bir ilçeye dönüşmesini keyifle izliyorlar.

 Vatandaşlar cadde ve sokaklardaki yenilenen kaldırımlarının İlçeye modern bir hava kattığını söyleyerek memnuniyetlerini halk gününde Başkan Gazi Şahin e belirtiyorlar.

Gazi Şahin,” Yapılan işlerdeki hedefimiz İlçemizi güzelleştirmektir. Bu amaçla yapılan her faaliyet , yapılacak olan yeni çalışmaların alt yapısını oluşturacak, yeni çalışmaları tetikleyici unsur olacaktır. “dedi. Elmadağ’daki altyapı faaliyetlerin sezon sonuna kadar devam edeceğini bildirdiler.

 

ARTUKLU HABERAJANSI-ANKARA

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Elmadağ, , Belediyesi, Fen, İşleri, Müdürlüğü, yaz, ayının, gelmesiyle, birlikte
Yorumlar
Haber Yazılımı