Haber Detayı
07 Temmuz 2013 - Pazar 09:31 Bu haber 1491 kez okundu
 
Elmadağ'da Denetimler Arttırıldı
lmadağ Belediyesi, Zabıta Müdürlüğü tarafından Elmadağ’ da Pazar ve işyeri denetimleri arttırıldı.
Belediye Haberleri Haberi
Elmadağ'da Denetimler Arttırıldı

Elmadağ Belediyesi, Zabıta Müdürlüğü tarafından Elmadağ’ da Pazar  ve işyeri denetimleri arttırıldı.. Pazar esnafı denetimlerden memnun olduklarını, Elmadağ pazarlarının halka daha iyi hizmet etmesi hususunda birlik olduklarını, pazarcıların taahhütname ve sözleşme kurallarına riayet ettiklerini ifade ettiler.

Denetimle gelen hijyen

Pazarlarda denetimlerin arttırıldığını aktaran Zabıta Müdürü, pazarcıların yüksek sesle satış yapmamaları konusunda gerekli uyarıyı yinelediklerini, güzel bir ortamda alışverişin sağlanması maksadıyla devamlı pazar alanı içerisinde bulunduklarını ve vatandaşların şikayetlerine anında cevap verdiklerini söyledi. Ramazan öncesi Kontrollerdeki amaçların esnafa para cezası kesmek olmadığını belirten Zabıta Müdürü, kontrollerin vatandaşa sunulan hizmetlerde kaliteyi ve hijyeni korumak amaçlı olduğunu vurguladı.

Temiz çevre anlayışı

Temizlik İsleri Müdürlüğü’nün başlatmış olduğu çalışmayla da Elmadağ’daki pazarlara yönelik detaylı bir temizlik faaliyeti uygulanmakta olup, Pazar kurulmadan önce pazar alanının yıkanmasını gerçekleştiren ekipler, vatandaşlara temiz ve rahat bir ortamda alışveriş keyfi sağladı.Temizlik Ekipleri ;  pazar alanında çöp birikmemesi maksadıyla gerekli önlemleri aldıklarını, pazar alanı içerisinde çöp yığınlarının oluşmaması, Geri dönüşümün sağlanması ve temiz bir çevre adına gerekli çalışmaları yaptıklarını ifade ettiler.

 ABDULLAH ORTAÇ(AHA)ANKARA-ELMADAĞ

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: lmadağ, Belediyesi, Zabıta, Müdürlüğü, tarafından, Elmadağ’, da, Pazar, , işyeri
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Elmadağ'da Denetimler Arttırıldı
Elmadağ'da Denetimler Arttırıldı
Elmadağ'da Denetimler Arttırıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı