Haber Detayı
12 Temmuz 2019 - Cuma 20:32 Bu haber 267 kez okundu
 
ELMADAĞ ‘A ASKİ’DEN YATIRIM ATAĞI
Elmadağ Belediye Başkanlığı tarafından, Belediye Kültür ve Sanat Merkezi toplantı salonunda, Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürü . Cumali Kınacı, Genel Müdür Yardımcısı, Daire Başkanları, Elmadağ Bölge sorumlusu, Muhtarlar, Meclis Üyeleri ve Sivil Toplum Kuruluş yetkililerinin katılımıyla altyapı yatırım toplantısı düzenlendi.
Belediye Haberleri Haberi
ELMADAĞ ‘A ASKİ’DEN YATIRIM ATAĞI

Elmadağ Belediye Başkanlığı tarafından, Belediye Kültür ve Sanat Merkezi toplantı salonunda, Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürü Sn. Cumali Kınacı, Genel Müdür Yardımcısı, Daire Başkanları, Elmadağ Bölge sorumlusu, Muhtarlar, Meclis Üyeleri ve Sivil Toplum Kuruluş yetkililerinin katılımıyla altyapı yatırım toplantısı düzenlendi.

 

“Geniş Çaplı Toplantıda Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı”

 

Başkan Adem Barış Aşkın yaptığı açıklamada; “ASKİ ve Belediyemiz işbirliği ile bugüne kadar İlçemize yapılan yatırımlar ve yapılacak olan yatırımlar bizzat ASKİ Genel Müdürü tarafından Muhtarlarımıza bildirilmiştir. Her mahalle muhtarımız vatandaşlarımızın kendilerine ilettiği taleplerini dile getirme şansı bulmuşlardır. Toplantımızın sonunda, Özellikle mahalle statüsüne dönüşen köylerin aciliyet içeren altyapı ihtiyaçlarını karşılayacak proje ve çalışmalar tespit edilerek programa alınmıştır. Diğer yapılacak yatırım programları hakkında mahalle bazlı bilgiler Muhtarlarımıza iletilmiştir.”dedi.

 

“Hizmetlerimizle Halkımızın yüzünü güldüreceğiz.”

 

Başkan Aşkın; İlçemize yapmış olduğumuz hizmetlerle, Halkımızın yüzünü güldürmeye devam edeceğiz. Yaptığı yatırımlarla, tüm ilçelerin suyla ilgili sıkıntılarını çözüme kavuşturmak için gayretli çalışmalar yapan ASKİ Genel Müdürümüze ve teknik ekibine toplantımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.”dedi.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ELMADAĞ

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ELMADAĞ, ‘A, ASKİ’DEN, YATIRIM, ATAĞI,
Yorumlar
Haber Yazılımı