Haber Detayı
31 Aralık 2019 - Salı 19:13 Bu haber 4409 kez okundu
 
ELAZIĞ ASP İL MÜDÜRÜ KENÇ'TEN YENİ YIL MESAJI
Elazığ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Suat Kenç Yılbaşı dolayısıyla yazılı Mesaj yayımladı.
Gündem Haberi
ELAZIĞ ASP İL MÜDÜRÜ KENÇ'TEN YENİ YIL MESAJI

Elazığ Aile, Çalışma  ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Suat Kenç Yılbaşı  dolayısıyla yazılı  Mesaj yayımladı.

  Elazığ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Kenç; yayınladığı mesajında; "2019 yılını geride bırakarak yeni bir yıla daha adım atıyoruz. 2020 yılının ülkemiz, milletimiz, ilimiz ve insanlık âlemi için barış, huzur, sağlık ve mutluluklar getirmesini temenni ediyorum.   Devlet-millet kaynaşması ve kucaklaşmasını sağlamak için tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde çalışmaktayız. Devletin gülümseyen ve sıcak yüzü ile şefkatini vatandaşlarımıza daha çok htirmek için gayret sarf etmekteyiz.  


 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılında da Elazığ'ımızn gelişmesi, kalkınması ve daha ileri seviyeye ulaşması için var gücümüzle daha çok çalışmaya devam edeceğiz. İlimizde büyük bir uyum içerisinde tüm paydaşlarla istişare, işbirliği ile çalışmalarımız artarak devam edecektir.   

Devletimizin ve Hükümetimizin destekleriyle ilimizde bakanlığımızın hizmet modelleri kapsaminda 4.948 aileye  engelli evde bakım maaşı, 964 aileye Sosyal Ekonomik ve 6.504aileye Dogum yardimi olmak üzere toplamda 12.316 aileye ekonomik destek verilmistir. Ayrıca il müdürlüğümüze bağlı 2 resmi , 2 özel bakim merkezi ve 2 huzurevimiz olmak üzere 590 engellimiz ve yaşlımız yatılı bakım hizmeti almaktadırlar.

Bakanlığımız Hizmet Modelleri ile birlikte vatandaşlarımızın yaşam memnuniyetini arttırıcı insan odaklı hizmet-yönetim anlayışı kapsamında  Aile Eğitim Programı ile  ilimizde çeşitli eğitimlerimiz 2019 yılında oldugu gibi 2020  yılında da devam edecektir.   

 
 Bu duygularla, şehit aileleri ve gazilerimizin, Elazığlı hemşehrilerimin, siz değerli  basın mensuplarımızın, İslam Aleminin ve tüm insanlığın yeni yılını gönülden tebrik eder, sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde nice yıllar dilerim.” dedi.    

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ELAZIĞ

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ELAZIĞ, ASP, İL, MÜDÜRÜ, KENÇ'TEN, YENİ, YIL, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı