Haber Detayı
29 Eylül 2017 - Cuma 09:40 Bu haber 2362 kez okundu
 
ELAZIĞ ASP İL MÜDÜRLÜĞÜ ELAZIĞ TANIM GÜNLERİ'NDE....
Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç; Elazığ’ın tanıtımı amacıyla, Elazığ Valiliğimiz tarafından koordine edilen ‘4 -8 Ekim tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenecek olan Elazığ Ankara Tanıtım Günlerinde Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak yer alacaklarını açıkladı.
Turizm Haberi
ELAZIĞ ASP İL MÜDÜRLÜĞÜ ELAZIĞ TANIM GÜNLERİ'NDE....

Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç; Elazığ’ın tanıtımı amacıyla, Elazığ Valiliğimiz  tarafından koordine edilen ‘4 -8  Ekim tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenecek olan Elazığ Ankara Tanıtım Günlerinde Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak  yer alacaklarını açıkladı.

 

 

Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç; Elazığ’ın tanıtımı amacıyla, Elazığ Valiliği  tarafından koordine edilen ‘4 -8  Ekim tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenecek olan Elazığ Ankara Tanıtım Günlerinde Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak  yer almaktayız.  Başta kurumsal tanıtımız ve il müdürlüğümüze bağlı kuruluşlarımızda kalan engellilerimiz ve koruma ve bakım altında olan  çocuklarımızın Halk eğitim müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen  çeşitli meslek kursları sonucu ortaya çıkan el emeği göz nuru eserleri sergileyeceğiz.

İl Müdürlüğümüz bünyesinde yer alan hizmetlerin tanıtımı amacıyla hazırlanan broşürler ile hizmetlerimiz rakamsal olarak anlatılmaktadır.

 

KENTİN MARKALARINI TAŞIYOR

 

Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç ; 4- 8 Ekim tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezinde ikincisi düzenlenecek olan ‘’Ankara Elazığ Tanıtım Günleri ‘’  kentin markalarını  taşımaktadır.‘ Elazığ , kültürel değerleri, tarihi derinliği, doğası, Hazar gölü, vişne çürüğü mermeri ve ürettiği ürünler açısından çok avantajlı bir yer olmasına rağmen maalesef dünyada yeterince tanınmayan bir kent. Hep birlikte bu kentimizi daha ileriye götürerek  tanıtmak ve hak ettiği yere getirmek hepimizin öncelikli görevi olmalıdır. Bu sene  ikincisi düzenlenecek olan  Ankara Elazığ Tanıtım Günleri’nin  Elazığ’ımıza , bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor ve  tüm hemşerilerimizi   4-8 Ekim tarihlerinde Atatürk Kültür Merkezindeki Tanıtım günlerine bekliyoruz” diye konuştu.

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

   

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: ELAZIĞ, ASP, İL, MÜDÜRLÜĞÜ, ELAZIĞ, TANIM, GÜNLERİ'NDE....,
Yorumlar
Haber Yazılımı