Haber Detayı
07 Eylül 2019 - Cumartesi 15:42 Bu haber 11637 kez okundu
 
EGM AKTAŞ ÖZEL HAREKAT ŞUBE MÜDÜRÜ TUFAN KANSUVA İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI
Mardin'in Ömerli ilçesi Harmankaya ve Kömürlü köylerinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Mardin Özel Harekat şube Müdürü Tufan Kansuva için Emniyet Genel Müdürlüğü sitesinde Genel Müdür Mehmet Aktaş imzası ile taziye mesajı yayınladı.
Mardin Haberi
EGM  AKTAŞ ÖZEL HAREKAT ŞUBE MÜDÜRÜ TUFAN  KANSUVA İÇİN TAZİYE MESAJI YAYINLADI

Mardin'in Ömerli ilçesi Harmankaya ve Kömürlü köylerinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit  düşen Mardin Özel Harekat şube Müdürü Tufan Kansuva için Emniyet Genel Müdürlüğü sitesinde Genel Müdür Mehmet Aktaş imzası ile   taziye mesajı yayınladı.

 

Mardin'in Ömreli ilçesi kırsalında Harmankaya ve Kömürlü köylerinde teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan ve Mardn Devlet Hastanesine yaralı olarak intikal eden ancak doktorların tüm çabalarına rağmen hayatını kaybeden Mardin Özel Harekat Şube Müdürü Turan Kansuva için Emniyet Genel Müdürü  Mehmet Aktaş Taziye mesajı yayınladı.

 

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş imzası ile  yayınlanan taziye mesajında şu ifadelere yer verildi:

 

"Teşkilatımız mensuplarından 4. Sınıf Emniyet Müdürü Tufan Kansuva, 07 Eylül 2019 günü Mardin ili Ömerli ilçesi Harmankaya ve Kömürlü köylerinde JÖH ve PÖH  ortak operasyonunda bölücü terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışma sonucu yaralanmış, kaldırıldığı Mardin Devlet Hastanesinde kurtarılamayarak şehit olmuştur.

 

Şehidimize Allah'tan rahmet, acılı ailesine ve teşkilatımıza başsağlığı ve sabırlar diliyorum."denildi.

 

 

 

 

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

 

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: EGM, , AKTAŞ, ÖZEL, HAREKAT, ŞUBE, MÜDÜRÜ, TUFAN, , KANSUVA, İÇİN, TAZİYE, MESAJI, YAYINLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı