Haber Detayı
13 Temmuz 2019 - Cumartesi 00:32 Bu haber 761 kez okundu
 
DİKKAT! MARDİN'DE RADAR İLE HIZ KONTROLÜ YAPILACAK
İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğünce Türkiye genelinde 13-14 Temmuz 2019 tarihlerinde trafik denetimleri gerçekleştirilecek. Bu çerçevede Mardin ilinde de eş zamanlı olarak denetimler yapılacak
Mardin Haberi
DİKKAT! MARDİN'DE RADAR İLE HIZ KONTROLÜ YAPILACAK

İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğünce Türkiye genelinde 13-14 Temmuz 2019 tarihlerinde trafik denetimleri gerçekleştirilecek. Bu çerçevede Mardin ilinde de eş zamanlı olarak denetimler yapılacak.

 

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il Valiliğine gönderilen Genelge ile yapılacak trafik denetimlerine karşı vatandaşları uyaran yetkililer, saat 09.00-11.30 ila 14.00-16.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek denetimlerin 10 saat süreyle gerçekleştirileceği belirttildi.

 

‘Radarla hız denetimine yönelik özel denetim gerçekleştirileceğini ifade eden yetkililer , yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçilmesi için denetim süresinde yaka kameralarının kesinlikle açık kullanılacağını belirttiler. Araç ve sürücülere ilişkin mevzuatta belirtilen diğer eksiklik veya kural ihlaline karşı duyarlı olunacağını bildiren  ve  tespit edilmesi halinde gerekli yasal işlemlerin uygulanacağını kaydeden yetkililer sürücüleri de uyardılar.

 

Fotoğraf açıklaması yok.

ARTUKLU HABER AJANSI-MARDİN

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: DİKKAT!, MARDİN'DE, RADAR, İLE, HIZ, KONTROLÜ, YAPILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı