Haber Detayı
14 Haziran 2013 - Cuma 11:41 Bu haber 2606 kez okundu
 
DEMORA HOTEL’DEN SANATA ‘TOPYEKUN’ DESTEK
Geçtiğimiz yıl Ekim ayında Başkent Ankara'da Esat Caddesi’nde kapılarını açan DEMORA HOTEL, kültür ve sanata çalışanları ile birlikte tam kadro destek veriyor.
Mardin Haberi
DEMORA HOTEL’DEN SANATA ‘TOPYEKUN’ DESTEK

Geçtiğimiz yıl Ekim ayında Başkent Ankara'da Esat Caddesi’nde kapılarını açan DEMORA HOTEL, kültür  ve sanata çalışanları ile birlikte tam kadro destek veriyor.

Otelcilikte kısa sürede iddiasını ortaya koyan DEMORA  HOTEL, aynı zamanda  çalışanlarının iş motivasyonlarını artırmak amacıyla onları kültür ve sanat aktivitelerine yönlendiriyor ve tanınmalarını sağlıyor.

DEMORA HOTEL ’in ödüllü şef aşçısı olan Firkan Gülaydın’ın büyük ilgi gören felsefe kitabının ardından, DEMORA HOTEL’in muhasebe müdürü Çiğdem Subaşı da Küçük Tiyatro’da mali müşavirlerin sergilediği ‘Zalım Mahmut’ isimli tiyatro oyununda rol aldı. 

Küçük Tiyatro’da sergilenen ve oyuncuların tamamının mali müsavirlerden oluştuğu oyunda DEMORA HOTEL Muhasebe Müdürü Çiğdem Subaşı da yer aldı. Subaşı, oyunda sergilediği performansıyla beğeni topladı.

İş dışında sanatla uğraşan çalışanların otelcilik sektöründe gerekli olan halkla ilişkiler hizmetini daha başarılı gerçekleştirdiklerini düşündüğünü söyleyen DEMORA HOTEL Genel Müdür Yardımcısı Serap Erdemir, bu tür kültür sanat organizasyonlarının ekip çalışmasını güçlendirdiğini belirterek, “Biz DEMORA HOTEL olarak bir aile gibiyiz. Aile üyelerimizin sadece işle değil kişisel gelişimleri de ilgileniyoruz. Onların mutlu çalışması oteldeki hizmet kalitesini de belirliyor. Çalışanlarımızın sanat etkinliklerine verdiğimiz desteğe önümüzdeki günlerde de devam edeceğiz. ” dedi.

 FOTOĞRAFLAR:EMRAH AKYILDIZ

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Geçtiğimiz, yıl, Ekim, ayında, Başkent, Ankarada, Esat, Caddesi’nde, kapılarını,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
DEMORA HOTEL’DEN SANATA ‘TOPYEKUN’ DESTEK
DEMORA HOTEL’DEN SANATA ‘TOPYEKUN’ DESTEK
DEMORA HOTEL’DEN SANATA ‘TOPYEKUN’ DESTEK
Yorumlar
Haber Yazılımı