Haber Detayı
27 Ağustos 2019 - Salı 15:33 Bu haber 3981 kez okundu
 
Bu gemi yolcularını İstanbul'dan alacak
Cruise seyahatine çıkmak için artık uzak limanlara gitmeye gerek yok. İstanbul, yeniden kruvaziyerlerin rotasına giriyor. 1200 yolcusuyla birlikte Celestyal Crystal İstanbul'a ilk seferini 22 Ekim'de gerçekleştirecek; bu yıl sonuna kadar 5 seferle düzenli gelen tek cruise gemisi olacak.
Turizm Haberi
Bu gemi yolcularını İstanbul'dan alacak

Cruise seyahatine çıkmak için artık uzak limanlara gitmeye gerek yok. İstanbul, yeniden kruvaziyerlerin rotasına giriyor. 1200 yolcusuyla birlikte Celestyal Crystal İstanbul'a ilk seferini 22 Ekim'de gerçekleştirecek; 

 
 
bu yıl sonuna kadar 5 seferle düzenli gelen tek cruise gemisi olacak. Galataport'un bitmesiyle birlikte 2020'de sefer sayısının artacağını belirten Celestyal Cruises Türkiye Temsilcisi Karavan Cruises Direktörü Özgü Alnıtemiz; ''İstanbul, yeni havalanı ve limanların bitmesiyle birlikte gökyüzü ile denizin buluşma noktası olacak'' diyor. 
 
 
Celestyal Crystal'in İstanbul'dan sonraki durağı Çanakkale. Burada Dünya Mirası listesinde yer alan Assos ile ölümsüz şehir Truva ve Anzak Koyu keşfedilecek. Çanakkale'yi daha önce gezmeyen Türk yolcular için de bir fırsat olacak. Sonraki durak Volos; burada yine Dünya Mirası Listesi'nden Meteora Manastırı gezilecek. Rotada Girit, eşsiz manzarasıyla Santorini, eğlence adası Mikonos ve Atina da yer alıyor. 
 
 
 
 
ARTUKLU HABER AJANSI-İSTANBUL
Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Bu, gemi, yolcularını, İstanbul'dan, alacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı