Haber Detayı
09 Haziran 2014 - Pazartesi 10:21 Bu haber 1173 kez okundu
 
BAŞKENT'TE AKILLI HASTANE YARIN AÇILIYOR
Kudret Sağlık grubunun üçüncü hastanesi “Kudret International Hospital” Sağlık Bakanı Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU’nun katılımı ile 10 Haziran Salı günü saat 16:00’da açılıyor.
- Haberi
BAŞKENT'TE AKILLI HASTANE YARIN AÇILIYOR

Kudret Sağlık grubunun üçüncü hastanesi “Kudret International Hospital” Sağlık Bakanı  Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU’nun katılımı ile 10 Haziran Salı günü saat 16:00’da açılıyor.

Kudret Göz Hastaneleri ile 13 yıldır sağlık sektöründe “önce insan, önce sağlık” felsefesini benimseyen Kudret Sağlık grubu, Ankara’nın merkezinde 13 farklı branşta 100 kişilik çalışan kadrosunun hizmet vereceği ileri teknoloji ile donatılmış akıllı hastanenin kapılarını açıyor. 

Kudret Sağlık Grubu'nun 3'üncü hastanesi olan Kudret International Hospital Maltepe'de hizmete yarın Sağlık Bakanı Dr.Mehmet Müezzinoğlu'nun katılacağı bir törenle resmen hizmete açılacak. Kudret Göz Hastaneleri'yle 13 yıldır sağlık sektöründe bulunan Kudret Sağlık Grubu, hastaneler zincirine yeni bir halka daha ekledi. Kudret Sağlık Grubu'nun amiral gemisi olacak Kudret International Hospital, Maltepe GMK Bulvarı üzerinde yarın törenle hizmete açılacak.. Göz hastanelerinde kazandıkları başarıyı genele taşımak istediklerini söyleyen Kudret İnternational Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Bahadır, "Türkiye' de ve uluslararası arenada güvenle tercih edilen bir sağlık üssü olmak istiyoruz" dedi. HABERİN OLDUĞU HER YERDE

ARTUKLU HABER AJANSI-ANKARA

Kaynak: (AHA) - Artuklu Haber Ajansı Editör: Abdullah Ortaç
Etiketler: Kudret, Sağlık, grubunun, üçüncü, hastanesi, “Kudret, International, Hospital”,
Yorumlar
Haber Yazılımı